Wynki w konkursach plastycznych na :

KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

Kategoria I - Przedszkola - Nagrodzeni:

Lena Deja - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Richter)

Martyna Wyrwa - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

Antoni Bukała - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

Wyróżniona:

Oliwia Cwanek - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Richter)

Kategoria II - Kl. I - III - Nagrodzeni:

Fabian Menzel - (SP Bolków, op. Paulina Magierowska)

Jakub Bezdel - (SP Bolków, op. Anna Bezdel)

Łucja Ajzenbau - (SP Bolków, op. Krystyna Janas)

Wyróżniony:

Jakub Wieczorek - (SP Bolków, op. Krystyna Janas)

Kategoria III - Kl. IV - VI - Nagrodzeni:

Bartosz Duraj - (SP Sady Górne, op. Anna Palczak-Skwarek)

Aleksander Milas - (ZS Grabiny, op. Wioletta Drożdż-Lorek)

Łukasz Fik - (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Marzena Spicera)

oraz

 SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Kategoria I - Przedszkola - Nagrodzeni:

Oliwia Cwanek - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Richter)

Julia Antecka - (Przedszkole Samorządowe Bolków, op. Beata Bardzyńska)

Kategoria II - Kl. I - III - Nagrodzeni:

Julia Antoszczyszyn - (SP Bolków, op. Aleksandra Wójciak)

Fabian Menzel - (SP Bolkow, op. Paulina Magierowska)

Paulina Kubacka - (SP Bolkow, op. Paulina Magierowska)

Wyróżniona:

Kaja Omilianowicz - (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Klaudia Niewiadomska)

Kategoria III - Kl. I - III - Nagrodzeni:

Nadia Koper - (SP Sady Górne, op. Anna Palczak-Skwarek)

Kategoria IV - Kl. Gimnazjum - Nagrodzena:

Dominika Hudyma - (op. Edyta Żołyńska)

 

Wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 11 grudnia o godz. 13;30 w czasie trwania Kiermaszu Bożonarodzeniowego.....

 

 

 

Wyniki konkursu plastycznego -  "Wiosenny Kwiatek"

 

Kategoria I – Przedszkola

I miejsce Dawid Makowski, Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op.  S. Celestyna Dąbrowska

II miejsce Wiktor  Zym, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Karolina Maziarz

III miejsce Maciek Ejsmond,  Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Karolina Maziarz

 

Wyróżnienia:

- Alicja Strzesak, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Karolina Maziarz

- Julia Staniszewska, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Karolina Maziarz

- Krystian Matkowski, Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, op. Marta Trafial

- Alicja Karpowicz, Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, op. Marta Trafial

 

Kategoria II – klasy I – III

I miejsceWiktoria Bandera, Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

II miejsceDaria Niemyska, Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

III miejsceSzymon Szela, Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Stanisława Kopka

 

Wyróżnienia:

- Viktoria Madej, Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op.  Stanisława Kopka

- Zuzanna Błaszczak, Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Beata Chudyk

- Wiktoria Kretowicz, Świetlica Wiejska w Świnach, op. Marlena Sobczyk

 

Kategoria III – klasy IV – VI

I miejsceKlaudia Siemaszko, Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

II miejsce Aleksandra Brejniak, Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

III miejsceMałgorzata Szela, Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

 

Wyróżnienia:

- Natalia Szaszarowska, Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

- Jakub Daszkiewicz, Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Natalia Palczak, Diana Maziarz

- Lucyna Mrowiec, Szkoła Podstawowa w Lipie, op. Ewa Kasperek

 

Rozdanie nagród w dniu 28 kwietnia (czwartek) 2016 r.  o godz. 16:30 - sala widowiskowa Domu Kultury w Bolkowie

 

 

 

W dniu 11 grudnia br. komisja w składzie: Krystyna Korman-Mażol, Grażyna Andrzejewska,  Renata Kwolak, Ania Andrzejewska-Bonna, Emilia Habiak i Wiesław Flaczyński ocenili nadeslane prace w następujących kategoriach:

 

KATEGORIA I - PRZLEDSZKOLA

I miejsce - MARCEL FILIMONIAK (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek)

II miejsce - OLIWIA CWANEK (Przedszkokole przy Szkole Podstawowej w Bolkowie)

III miejsce - JULIA ANTECKA (Przedszkole Samorządowe, op. Beata Bardzyńska)

WYRÓŻNIENIE

FILIP BIEGAŃSKI (Świetlica Socjoteraapeutyczna, op. Joanna Wojtowicz)

 

KATEGORIA II - klasy I - III

I miejsce - PAWEŁ REMBISZ (Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Zofia Foksa)

II miejsce - PAWEŁ KOŁPAK (Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Anna Kolpak)

III miejsce - WERONIKA CHĘCIŃSKA (Szkoła Podstawowa w Bolkowie,  op. Katarzyna Chęcińska)

WYRÓŻNIENIE

MATEUSZ JANKOWSKI (Szkoła podstawowa w Sadach Górnych, op. Krystyna Janas)

NADIA KOPER (Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, op. A. Muszalska)

 

KATEGORIA III - KLASY IV - VI

I miejsce - KLAUDIA MORMAN (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Celestyna Dąbrowska)

II miejsce - KLAUDIA SIEMASZKO (Szkoła Podstaawowa w Kaczorowie, op. Agata Kopeć)

III miejsce - KRZYSZTOF KOZŁOWSKI (Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Agata Kopeć)

WYRÓŻNIENIE

DOMINIKA HUDYMA (Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Agata Kopeć)

 

KATEGORIA IV - GIMNAZJUM (WYRÓŻNIENIE)

MARCELA CZERNIAKOWSKA (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Celestyna Dąbrowska)


Odbiór nagród w dniu 20 grudnia 2015 r. (niedziela) o godz. 13: 30 - Dom Kultury w Bolkowie

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta Zgłoszeń 2015.pdf)Karta Zgłoszeń 2015.pdf[ ]203 kB
Pobierz plik (Regulamin 2015.pdf)Regulamin 2015.pdf[ ]90 kB

 

Konkurs Plastyczny

"Pszczoła w życiu człowieka"

 

 

Lista osób nagrodzonych w konkursie plastycznym:

 

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Julia Antecka - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Beata Bardzyńska)

II miejsce - Paweł Dziedzic - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Małgorzata Węsek)

III miejsce - Amelia Michalska - Świetlica w Sadach Górnych (op. Agnieszka Turlejska)

Wyróżnienie

Weronika Bzowy - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek)

Kacper Garboś - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek)

Błażej Kustra - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek)

Kinga Czerwińska - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek)

Kategoria II - Klasy I - III

I miejsce - Andrzej Sikora - SP w Kaczorowie (op. Stanisława Kopka)

I miejsce - Oliwia Zdebiak - Świetlica Świny (op. Marlena Sobczyk)

II miejsce - Oliwia Celińska - Świetlica SP w Bolkowie (op. Paulina Magierowska)

II miejsce - Izabella Pociecha - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

III miejsce - Przemysław Janek - SP w Kaczorowie (op. Stanisława Kopka)

III miejsce - Patrycja Senyk - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Wyróżnienie

Jakub Niznik - SP w Kaczorowie (op. Stanisława Kopka)

Wiktoria Wróblewska - SP w Kaczorowie (op. Stanisława Kopka)

Justyna Kędzierska - SP w Bolkowie (op. Dorota Janowicz)

Nikola Brzościkowska - SP w Bolkowie (op. Dorota Janowicz)

Kategoria III - Klasy IV - VI

I miejsce - Aurora Syzdół - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

I miejsce - Natalia Szaszarowska - SP w Kaczorowie (op. Agata Kopeć)

II miejsce - Natalia Jaszczyk - Świetlica Sady Górne (Agnieszka Turlejska)

II miejsce - Klaudia Siemaszko - SP w Kaczorowie (op. Agata Kopeć)

III miejsce - Konrad Sikora - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

III miejsce - Oliwia Kręcichwost - SP w Lipie (op. Ewa Kasperek)

Wyróżnienie

Joanna Matkowska - Świetlica Sady Górne (op. Agnieszka Turlejska)

Martyna Toda - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Marcela Czerniakowska - Świetlica Socjoterapeutyczna (op. Joanna Wójtowicz)

 

Wystawa prac oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 6 czerwca 2015 r. w Domu Kultury w Bolkowie
o godz. 11:30 (w przerwie między wykładami dla pszczelarzy)

 

Załączniki:
Pobierz plik (KARTA  ZGŁOSZENIA 2015.pdf)KARTA ZGŁOSZENIA 2015.pdf[ ]62 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf[ ]52 kB

 

 

Wyniki konkursu na "NAJPIĘKNIEJSZĄ MARZANNĘ 2015"

 

1 miejsce - Świetlica Wiejska w Świnach - op. Marlena Sobczyk

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie


Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111
Wpisany 15/06/2021, 09:24 przez flaco
kzr-ziemowit-bolkow-19-20-06-2021   Osoby rezerwujące bilety proszone są o przybycie do kina 15 minut przed seansem !!!  
Wpisany 15/06/2021, 08:47 przez flaco
opowiemy-wam-piernikiem   Wyjazd z Bolkowa o godz. 12:30  
Wpisany 11/06/2021, 15:08 przez flaco
siec-na-kulture    
Wpisany 11/06/2021, 14:37 przez flaco
dzieje-sie-w-kulturze     25.05.2021  
Wpisany 10/06/2021, 09:30 przez flaco
xvfestiwal-swiat-kult-ur    

Kalendarz wpisów

Czerwiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4