Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2016/czas_kol./foto1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 

 

KATEGORIA I - PRZEDSZKOLA

I MIEJSCE - NIKOLA SŁABY (DK BOLKÓW)

II MIEJSCE - VANESSA BIEŁA (DK BOLKÓW)

III MIEJSCE - JULIA PAWLACZEK (PRZEDSZKOLE SAMORZADOWE BOLKÓW)

WYRÓŻNIENIA

ANTONI JAROSZ (DOM)

JULIA KASPRZYK (DK BOLKÓW)

 

KATEGORIA II - KLASY 1 - 4

I MIEJSCE - LENA DEJA (SP BOLKÓW0

II MIEJSCE - AGATA KRAWCZYK (DK BOLKÓW)

III MIEJSCE - WIKTORIA ZAWADZKA (SP BOLKÓW)

WYRÓŻNIENIA

FILIP MAZIARZ - (SP BOLKÓW)

JULIA ANTECKA - (DK BOLKÓW)

 

KATEGORIA III - KLASY 5 - 7

I MIEJSCE - JULIA GRĄDZKA (ŚWIETLICA STARE ROCHOWICE)

II MIEJSCE - ŁUCJA AJZENBAU (SP BOLKÓW)

WYRÓŻNIENIA

OLIWIA KISTOWSKA (ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA BOLKÓW)

 

KATEGORIA IV - KLASY 8 I GIMNAZJUM

WYRÓŻNIENIA

JAKUB SZYWAŁA (SP BOLKÓW)

SEBASTIAN PONITKA (SP BOLKÓW)

 

ODBIÓR NAGRÓD W DNIU 13 KWIETNIA (SOBOTA) O GODZ. 13:30 W CZASIE TRWANIA KIERMASZU WIELKANOCNEGO (HOL - PARTER)

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta Informacyjna 2019.pdf)Karta Informacyjna 2019.pdf[ ]83 kB
Pobierz plik (Klauzula uczestnika.pdf)Klauzula uczestnika.pdf[ ]236 kB
Pobierz plik (Regulamin 2019.pdf)Regulamin 2019.pdf[ ]163 kB

 

 

 

Kategoria I - Przedszkola

 

I miejsce - Agnieszka Szreter (Świetlica Socjoterapeutyczne w Bolkowie)

II miejsce - Lena Zieleniewicz (DK Bolków)

III miejsce - Julia Kasprzyk (DK Bolków)

 

Wyróżnienia: Milena Nazarko (DK Bolków), Nina Andreasik (Przedszkole Samorządowe Bolków)

 

Kategoria II - Klasy I-III

 

I miejsce - Wiktoria Klimaczyńska (Świetlica SP w Bolkowie)

II miejsce - Maja Hendrzak (SP w Sadach Górnych)

III miejsce - Amelia Kamińska (SP w Kaczorowie)

 

Wyróżnienia: Agatka Krawczyk (DK Bolków), Zuzanna Błaszczak (SP Kaczorów), Karolina Sadowy (SP Kaczorów)

 

Kategoria III - Klasy IV -  VI

 

I miejsce - Sabina Hotloś (SP Kaczorów)

II miejsce - Wiktoria Bandera (SP Kaczorów)

III miejsce - Paulina Kałużna (DK Bolków)

 

Wyróżnienia: Artur Skorupski (SP Kaczorów), Joanna Zieja (SP Kaczorów), Paulina Kubacka (DK Bolków)

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta informacyjna.pdf)Karta informacyjna.pdf[ ]171 kB
Pobierz plik (Regulamin 2018.pdf)Regulamin 2018.pdf[ ]356 kB

 

Pisanka - Kraszanka

 

Kat I - Przedszkola

I miejsce - Julia Kucofaj - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Julita Palińska)

II miejsce - Nikola Makowska - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

III miejsce - Lena Nowakowicz - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Jadwiga Zarzycka)

Wyróznienia:

Oliwia Woźniak - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Małgorzata Węsek)

Zofia Adamczyk - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Julita Palińska)

Kat II - Klasy I - III

I miejsce - Sandra Tęcza - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

II miejsce - Klaudia Antropik - Świetlica w Starych Rochowicach (op. Magdalena Grądzka)

III miejsce - Patryk Pszonka - SP w Bolkowie (op. Marlena Sobczyk)

Wyróżnienia:

Wiktoria Przygoda - Pracownia DK w Bolkowie (op. Krystyna Korman-Mażol, Wiesław Flaczyński)

Patrycja Delendowska - SP w Bolkowie (op. Aleksandra Wójciak)

Kat. III - Klasy IV - VI

I miejsce - Dominik Korba - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

II miejsce - Julia Grądzka - Świetlica w Starych Rochowicach (op. Magdalena Grądzka)

III miejsce - Anna Gonera - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

Wyróżniennia:

Oliwia Jurek - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

Kordian Wybraniec - SP w Bolkowie (op. Dorota Menkarska)

Zuzanna Wąsik - SP w Bolkowie (op. Natalia Palczak, Diana Maziarz)

Kat. IV - Klasy VII i Gimnazjum - Wyróżnienie

Kacper Ogrodniczak - SP w Sadach Górnych (op. Natalia Michalska)

Wręczenie nagród w niedzielę -18 marca o godz. 13:30 (hol-parter)

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta Informacyjna 2018.pdf)Karta Informacyjna 2018.pdf[ ]84 kB
Pobierz plik (Regulamin 2018.pdf)Regulamin 2018.pdf[ ]242 kB

 

PEGAZIK 2018

 

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski "PEGAZIK"

Etap Gminny

Organizator: Gminno-Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie

W dniu 21 lutego br. komisja w składzie: Pani Marta Krawczyk, Wioletta Drewniak oraz Małgorzata Tokarska-Mazur przyznały:

Kategoria "MŁODSI"

I Miejsce - Julia Siwiec (Kl. IV, SP Sady Górne, "Kot w pustym mieszkaniu" - Wisława Szymborska)

II Miejsce - Sonia Karpowicz (Kl. IV SP Bolków, "Bajka o Celebrytach" - Aleksandra Bielarska)

III Miejsce - Bartosz Duraj (Kl. VI SP Sady Górne, "fragment: "Pan Tadeusz" - Adam Mickiewicz

Za udział: Wiktoria Larysz, Wiktoria Magierowska, Nikola Łukasiewicz, Korneliusz Płaszewski, Paulina Kubacka, Marta Wrońska, Malwina Garncarczyk

Kategoria "STARSI"

I Miejsce - Zuzanna Madurska (Kl. II, Gimnazjum w Bolkowie, "Modlitwa dziewczyńska" - Marika, "Janko Muzykant" - Henryk Sienkiewicz)

II Miejsce - Paweł Adamczyk (Kl. III, Gimnazjum w Bolkowie, "Labirynt" - Wisława Szymborska", "Mit o Tezeuszu" - Jan Parandowski)

III Miejsce - Alicja Łyczkowska (Kl. VII, SP Bolków, "Miłość od pierwszego wejrzenia" - Wisława Szymborska, "Telemach w dżinsach" - Adam BahdaJ)

Za udział: Wiktoria Miąsek, Natalia Świderska

Do Eliminacji Powiatowych zakwalifikowały się:

Kat. "Młodsi" - Julia Siwiec (Kl. IV, SP Sady Górne, "Kot w pustym mieszkaniu" - Wisława Szymborska)

Kat. "Starsi" - Zuzanna Madurska (Kl. II, Gimnazjum w Bolkowie, "Modlitwa dziewczyńska" - Marika, "Janko Muzykant" - Henryk Sienkiewicz)

 

III Etap odbędzie się w dniu 9 marca 2018 r. o godz. 9:30 w Teatrze Miejskim w Jaworze

 

 

Konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych oraz klas I Szkoły Podstawowej 

 

„MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

 

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

 

Wyniki konkursu plastycznego "Mój przyjaciel Miś"

 

Kategoria I 3-4 lata

I miejsce - Amelia Pietrzyk

II miejsce - Martyna Bielec

III miejsce - Oliwia Woźniak

Wyróżnienie: Miłosz Chwalana

Kategoria II 5-6 lat

I miejsce - Klaudia Łukaszewska

II miejsce - Lena Zieleniewicz

III miejsce - Karolina Świderska

Wyróżnienie: Klaudia Andrzejewska

Kategoria III kl. I SP

I miejsce - Hanna Abramek

II miejsce - Oliwia Cwanek

III miejsce - Julia Kowalska

Wyróżnienie: Zuzanna Małecka

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Metryczka.pdf)Metryczka.pdf[ ]118 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf[ ]184 kB

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie


Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111
Wpisany 15/06/2021, 09:24 przez flaco
kzr-ziemowit-bolkow-19-20-06-2021   Osoby rezerwują