Konkurs Plastyczny

"Pszczoła w życiu człowieka"

 

 

Lista osób nagrodzonych w konkursie plastycznym:

 

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Julia Antecka - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Beata Bardzyńska)

II miejsce - Paweł Dziedzic - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Małgorzata Węsek)

III miejsce - Amelia Michalska - Świetlica w Sadach Górnych (op. Agnieszka Turlejska)

Wyróżnienie

Weronika Bzowy - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek)

Kacper Garboś - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek)

Błażej Kustra - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek)

Kinga Czerwińska - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek)

Kategoria II - Klasy I - III

I miejsce - Andrzej Sikora - SP w Kaczorowie (op. Stanisława Kopka)

I miejsce - Oliwia Zdebiak - Świetlica Świny (op. Marlena Sobczyk)

II miejsce - Oliwia Celińska - Świetlica SP w Bolkowie (op. Paulina Magierowska)

II miejsce - Izabella Pociecha - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

III miejsce - Przemysław Janek - SP w Kaczorowie (op. Stanisława Kopka)

III miejsce - Patrycja Senyk - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Wyróżnienie

Jakub Niznik - SP w Kaczorowie (op. Stanisława Kopka)

Wiktoria Wróblewska - SP w Kaczorowie (op. Stanisława Kopka)

Justyna Kędzierska - SP w Bolkowie (op. Dorota Janowicz)

Nikola Brzościkowska - SP w Bolkowie (op. Dorota Janowicz)

Kategoria III - Klasy IV - VI

I miejsce - Aurora Syzdół - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

I miejsce - Natalia Szaszarowska - SP w Kaczorowie (op. Agata Kopeć)

II miejsce - Natalia Jaszczyk - Świetlica Sady Górne (Agnieszka Turlejska)

II miejsce - Klaudia Siemaszko - SP w Kaczorowie (op. Agata Kopeć)

III miejsce - Konrad Sikora - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

III miejsce - Oliwia Kręcichwost - SP w Lipie (op. Ewa Kasperek)

Wyróżnienie

Joanna Matkowska - Świetlica Sady Górne (op. Agnieszka Turlejska)

Martyna Toda - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Marcela Czerniakowska - Świetlica Socjoterapeutyczna (op. Joanna Wójtowicz)

 

Wystawa prac oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 6 czerwca 2015 r. w Domu Kultury w Bolkowie
o godz. 11:30 (w przerwie między wykładami dla pszczelarzy)

 

Załączniki:
Pobierz plik (KARTA  ZGŁOSZENIA 2015.pdf)KARTA ZGŁOSZENIA 2015.pdf[ ]62 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf[ ]52 kB