W sobotę 14 grudnia br. w Pasażu Grunwaldzkim zaprezentowano 26 stołów z produktami i potrawami przyrządzonymi przez dolnośląskie Koła Gospodyń Wiejskich. Gminę Bolków reprezentowało KGW z Mysłowa. Każdy mógł spróbować tradycyjnych wigilijnych specjałów, regionalnych produktów spożywczych oraz zakupić ręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Dodatkową atrakcją były występy zespołów folklorystycznych z Dolnego Śląska. Na scenie  wystąpiły: Olszaniacy, Pierstniczanie, Waliszownianie, Mysłowianki, Macierzanka oraz Chabry. Współorganizatorem imprezy był Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu we współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.