W dniach 03 - 04 - 05 oraz 09 grudnnia br. w świetlicach wiejskich w Starych Rochowicach, Lipie, Kaczorowie, Mysłowie, Sadach Górnych oraz w Wolbromku mogliśmy gościć Teatr ART-RE z Krakowa. Artysci zagrali dla naszych milusińskich spektakle pt; "SKARBNIKOWE DARY", "KRÓLOWA ŚNIEGU", "MAGICZNY MŁYNEK" oraz " SKRZAT TITELITURY".

Barwne, interaktywne spektakle z pięknymi strojami, scenografia i orginalna muzyka zachwyciły niejednego małego widza. Końcową atrakcją był oczywiście Święty Mikołaj, który przybył wręczyć dzieciom wyczekiwane prezenty.Wszystkie maluszki dostały słodkie upominki. Dowodem na to, że dzieci z Gminy Bolków były grzeczne jest to, że żadne z nich nie otrzymało rózgi od Św. Mikołaja.