Remont Świetlicy  w Świnach

Po miesiącu intensywnej pracy obejmującej roboty: rozbiórkowe, budowlane, elektryczne, instalacyjne, wodno-kanalizacyjne oraz po zakupie wyposażenia zakończono kolejną inwestycję realizowaną przez władze Urzędu Miejskiego w Bolkowie. Podczas odbioru inwestycji jakość wykonania sprawdzali Burmistrz Bolkowa, Zastępca Burmistrza, Inspektor nadzoru, sołtys Świn, 3 radnych, przedstawiciel urzędu. Całość kosztów przedsięwzięcia sięga blisko 95 000,00 zł. Mieszkańcy miejscowości Świny, obecni na spotkaniu wiejskim w dniu 21.11.08r. byli wdzięczni Burmistrzowi Bolkowa za wyremontowanie i wyposażenie świetlicy. Mamy nadzieję, że świetlica będzie służyła przez wiele lat mieszkańcom. Pierwszą zorganizowaną imprezą rozrywkową, będzie zabawa mikołajkowa, zorganizowana dla najmłodszych.