Remont Świetlicy w Starych Rochowicach

Mieszkańcy Starych Rochowic w końcu mogą poszczycić się wyremontowaną świetlicą wiejską. W zakres prac weszło malowanie pomieszczeń: kuchni, korytarza, bufetu oraz sali. Zamontowano również żyrandole, kinkiety, karnisze oraz drzwi. Świetlica zaopatrzona została w nowy sprzęt potrzebny przy organizowaniu większych imprez, są to  szafki kuchenne, lodówka, zlewozmywak gazówka i kuchnia węglowa. Wykonawcą remontu była firma remontowo-budowlana należąca do Pana  Roberta Chwalany. Całkowity koszt modernizacji wyniósł ok. 50 450,00 zł. Z czego 25 tyś. zł. zostało dofinansowane w ramach Odnowy Dolnośląskiej Wsi. W uroczystości otwarcia udział wzięli: Burmistrz Bolkowa: Jarosław Wroński, Zastępca Burmistrza: Jacek Machynia, Wiceprzewodniczące rady Miejskiej: Jolanta Majtczak, Dyrektor GMOKS i R: Bogusław Krukowski, Kierownik Zakładu Budżetowego: Henryk Pawłowicz, Radna Rady Miejskiej: Małgorzata Czochara, wykonawca: Robert Chwalana, przedstawiciel UM: Radosław Łukasiński oraz mieszkańcy Starych Rochowic.