Remont Świetlicy w Wierzchosławicach

Mieszkańcy Wierzchosławic mogą pochwalić się wyremontowaną świetlicą. W ciągu 3 miesięcy firmie budowlanej z Kamiennej Góry udało się zrealizować następujący zakres prac:naprawę posadzek, uporządkowanie zaplecza kuchennego, przebudowę zaplecza sanitarnego, wydzielenie zaplecza porządkowego, wymianę zniszczonej stolarki okiennej oraz montażokien, wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej, wymianę pokrycia dachowego, naprawę elementów więźby dachowej, odnowienie i naprawę uszkodzonych tynków wewnętrznych,ocieplenie ścian zewnętrznych, wymianę elementów rurarzu wodno-kanalizacyjnego, naprawę obróbek blacharskich oraz parapetów i okapników zewnętrznych, wydzielenie pomieszczenia kotłowni, montaż nowej instalacji c.o., wymianę części instalacji elektrycznej, utwardzenie terenu wokół budynku, wykonanie drenażu opaskowego wokół budynku, wymianę schodów stalowych na żelbetowe, montaż przedsionka w technologii aluminiowej, wykonanie dodatkowych wentylacji grawitacyjnych. Zakupione zostały również: ławki ogrodowe- 4 szt., kuchenki gazowe z piekarnikiem- 2 szt., szafki 3 szt., szafki kuchenne 3 szt., szafki kuchenne wiszące 3 szt., krzesła 80 szt., stoły 20 szt. Zrealizowany projekt „Remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Wierzchosławice” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Wartość zadania wynosi ok. 465 531,00 zł, z czego część środków pochodzi z budżetu Gminy.

Wpisany 17/07/2019, 15:42 przez flaco
castle-party-2019