Remont Świetlicy w Mysłowie

Remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Mysłów zostało współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Regionalnego Programu Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, działanie 4.1/ 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju. Prace remontowe w obiekcie rozpoczęły się 15 października, a zakończyły się 14 grudnia 2010 r. Wykonawcą robót było konsorcjum firm: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ROBERT CHWALANA z Bolkowa  i  P.H.U. R&D MATERIAŁY BUDOWLANE Dorota Chwalana, Rafał Azirkiewicz S.C. z Jawora.
Całkowity koszt remontu świetlicy, to kwota 210 000,00 zł, w tym kwota dofinansowania wynosi 129 098,36 zł, pozostałe środki pochodzą z budżetu gminy Bolków.
Po pracach związanych z zakończeniem robót Sołtys Mysłowa Wiesław Regdosz, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowali uroczyste otwarcie wyremontowanego obiektu.

W uroczystościach udział wzięli m.in.: Burmistrz i Wiceburmistrz Bolkowa, Dyrektor GMOKS i R w Bolkowie, ks. proboszcz Stanisław Sierakowski, Radni Rady Miejskiej, Sołtysi z Gminy Bolkóworaz mieszkańcy Mysłowa. Cieszymy sie razem z mieszkańcami z wyremontowanej świetlicy, która napewno już nie będzie świeciła pustkami. Czynnie działać w niej będą kobiety z Koła Gospodyń Wiejskich oraz instruktorzy z Domu Kultury, którzy porwadzić będą zajęcia dla dzieci, młodzieży i starszych mieszkańców Mysłowa.