W dniu 15 marca br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się część IV XI Edycji Współzawodnictwa Klasowego klas II i III SP w Bolkowie.

 

Klasa II A - Samuel Donofio, Martyna Kalinowska, Wanessa Kałużna, Mateusz Perun, Faustyna Sołtysik, Szantelele Ewans

Klasa III A - Sandra Tęcza, Karolina Pietrzyk, Tomasz Palczak, Bartosz Gaweł, Krystin Turek

Klasa III C - Iloria Deonofwio, Natalia Wiernik, Paweł Rembisz, Bartek Pawlik

Klasa III D - Tosia Adamczyk, Kacper Madej, Alan Starkowski, Oliwia Jaworska, Gabryś Flak

 

I miejsce - Klasa III C

II miejsce - Klasa III A

III miejsce - Klasa II A

IV miejsce - Klasa III D

 

Dziękujemy za udział we Współzawodnictwie Klasowym

 

 

W 3 cześci XI Edycji Współzawodnictwa Klasowego Klas II i III SP w Bolkowie uczestniczyły:

 

Klasa II -Samuel Domorfio, Mateusz Peron

Klasa III a - Sandra Tęcza, Bartosz Gaweł, Tomasz Palczak, Karolina Pietrzak

Klasa III d - Ola Kędziołka, Paulina Białek, Ola Kołkowska

Klasa III e - Nadia Taraszkiewicz, Maja Kucab, Weronika Wrzesińska, Alina Krutkowska

 

Przechodni Pucha Współzawodnictwa Klasowego otrzymuje Klasa III a za I miejsca

II miejsce - Klasa II

III miejsce - Klasa III d

IV miejsce - Klasa III e

 

W dniu 23 listopada br. odbyła się II część XI Edycji Współzawodnictwa Klasowego klas II i III SP w Bolkowie. W zajęciach uczestniczyli uczniowie SP w Bolkowie.

Klasa II - Samuel Donofrio, Chantalle Evans, Faustyna Sołtysik

Klasa III a - Bartosz Gaweł, Wiktor Chaszkiewicz, Tomek Palczak, Patryk Laskowski, Karolina Pietrzyk, Sandra Tęcza

Klasa III d - Ola Kądziołka, Maja Wojnar, Julia Antoszczyszyn, Paulina Białek, Alan Starkowski, Anatola Adamczyk

I miejsce - Klasa III D

II miejsce - Klasa III A

III miejsce - Klasa II

 

W dniu 5 października br. odbyła się I część XI Edycji Współzawodnictwa Klasowego klas II i III SP w Bolkowie. I miejsce zajęła klasa III A, II miejsce klasa III D

 

W dniu 25 maja  w Domu Kultury w Bolkowie dbyła się dogrywka pomiędzy klasami III B i III C. Mistrzem tegorocznych rozgrywek we "Współzawodnictwem Klasowyn" została klasa III B, której opiekunem jest Pani Mariola Mazurkiewicz.

 

18 maja br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się VII część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Sandra Tęcza, Tomasz Palczak, Patryk Laskowski, Bartosz GaweŁ

Klasa II D - Aleksandra Karkowska, Paulina Białek, liwia Marut

Klasa III A - Szymon Knysz, Wiktoria Bzowy, Tomasz Siwierski, Julia Magierowska, Kacper Jawor

Klasa III B - Szymon Bielec, Wiktor Łyczkowski, Kornel Rombek, Julia Sapieło, Julia Suchojad, Nina Ciołko, Kacper Kostecki

Klasa III C - Jacek Zagrodzki, Kinga Koszela, Filip Zagrodzki, Bartek Velky

 

W VII Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce zajęła Klasa III B zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

II miejsce - klasa II D

III miejsce - Klasa II A

IV miejsce - Klasa IIi C

V miejsce - Klasa III A


 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 18/03/2019, 13:12 przez flaco
konkurs-plastyczny-wielkanocne-jajo    
Wpisany 13/03/2019, 14:46 przez flaco
kiermasz-wielkanocny    
Wpisany 11/03/2019, 09:25 przez flaco
piotr-czajkowski-dziadek-do-orzechow-w-kzr-ziemowit-bolkow    
Wpisany 09/03/2019, 05:19 przez flaco
  Uwaga rodzice, opiekunowie.... Prosimy, aby każdy uczestnik biorący udział w konkursie plastycznym "zima w mojej...
Wpisany 08/03/2019, 13:30 przez flaco