I miejsce w VIII Edycji Współzawodnictwa Klasowego zajęła klasa III a SP w Bolkowie.

 

 

 

 

 

W dniu 18 listopada br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się

II część IX Edycji Współzawodnictwa Klasowego

 

Klasa II a - Miron Szymański, Kuba Makowski, Hubert Kondziołka, Konrad Rakowiec, Weronika Żuk

Klasa II b - Kinga Żołądkiewicz, Kamil Starkowski, Daria Jawor, Klaudia Łukasiak

Klasa II c - Wiktoria Bomba, Jagoda Szemberska, Kuba Błaszczak, Kuba Cholewicki

Klasa III a - Paweł Krosnowski, Mateusz Jędrzejewski, Alan Gancarz, Wojciech Krosnowski, Patryk Tęcza, Patrycja Stankowiak

klasa III  b i c nie brała udziału w zawodach

Konkurencje dla drużyn:

pstryk-guziki, rzuty do okręgów, patyczki, strzaly na bramkę, rzuty na punkty

 

 

I miejsce - klasa II b

II miejsce - klasa II a

III miejsce - klasa III a

IV miejsce - klasa II c

 

 

W dniu 21 października br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się

I część VIII Edycji Współzawodnictwa klas II i III.

 

Klasa II a - Miron Szymański, Kuba Makowski, Marcin Stepień, Konrad Rakowiec

Klasa II b - Kinga Żołądkiewicz, Bartosz Wojciechowski, Kamil Starkowski, Tomasz Kucharczyk

Klasa II c - Michał Maziarz, Izabella Kucharska, Tomasz Kulpiński, Emilia Łącka

Klasa III a - Paweł Krosnowski, Mateusz Andrzejewski, Alan Gancarz, Wojciech Krosnowski

klasa III  b i c nie brała udziału w zawodach

Konkurencje dla drużyn:

kozłowanie piłki, wyścigi na wózkach, kręgle, slalom z piłeczką, rzuty do celu.

 

I miejsce - klasa III a

II miejsce - klasa II a

III miejsce - klasa II c

IV miejsce - klasaII b

 

 

Drużynom oraz kibicom dziękujemy za uczestnictwo w zawodach. Nastepne juz w listpoadzie.

 

 

 

 

Współzawodnictwo Klasowe - Część 5

 

Uczestniczyły klasy:

Klasa II a - Paweł Krosnowski, Wojtek Krosnowski, Mateusz Andrzejewski, Alan Gancarz, Patrycja Stankowska

Klasa III a - Klaudia Hawruliszyn, Bartosz Śliwka, Brajan Bzowy, Oliwia Sebzda

Klasa III b - Paweł Żołyński, Kornel Czochara, Elżbieta Pikor, Natalia Warzyńska

Klasa III c - Dominik Dołoszyński, Marcin Czerniakowski, Igor Gontarz, Kamil Rembisz, Zuzia Bednarska

 

Zwycięzcą piątej edycji Współzawodnictwa Klasowego została Klasa III c

 

Współzawodnictwo Klasowe - Część 4

 

Uczestniczyły klasy:

Klasa II a - Paweł Krosnowski, Patryk Tęcza, Wojtek Krosnowski, Alan Gancarz, Mateusz Jędrzejewski

Klasa III a - Dawid Przygoda, Oliwia Sebzda, Kacper Dębski, Tomasz Bieliz

Klasa III b - Leon Mazik, Krzysztof Hałka, Hanna Zym, Dobrusia Waligóra

Klasa III c - Paweł Rembisz, Marcin Czerniakowski, Dominik Dołoszyński, Igor Gontarz

 

Zwycięzcą czwartej edycji Współzawodnictwa Klasowego została Klasa III c

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 13/05/2019, 14:40 przez flaco
DNI BOLKOWA 8-9 CZERWCA 2019 OŚRODEK WYPOCZYNKU ŚWIĄTECZNEGO   08.06. 2019 – SOBOTA   KONCERTY...
Wpisany 09/05/2019, 10:55 przez flaco
pszczola-w-zyciu-czlowieka    
Wpisany 07/05/2019, 12:26 przez flaco
  W dniu 17 kwietnia 2019 r. w Ośrodku Kultury w Bolkowie odbyło się uroczyste "Spotkanie Wielkanocne" przedszkolaków,...
Wpisany 06/05/2019, 14:36 przez flaco
kino-za-rogiem-10-05-19-05-2019   17.05. Piątek Godz. 18:00 - „SZCZĘŚLIWY LAZZARO” Dramat (Francja, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, 2018) od lat 12, czas: 2 godz....
Wpisany 29/04/2019, 14:51 przez flaco
kino-za-rogiem-03-05-05-05-2019   03.05. Piątek Godz. 16:00  „Bella i Sebastian 3” Fabularny, Familijny (Francja, 2017) od lat 7, czas: 1 godz. 25 min....

Kalendarz wpisów

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2