W dniu 18 listopada br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się

II część IX Edycji Współzawodnictwa Klasowego

 

Klasa II a - Miron Szymański, Kuba Makowski, Hubert Kondziołka, Konrad Rakowiec, Weronika Żuk

Klasa II b - Kinga Żołądkiewicz, Kamil Starkowski, Daria Jawor, Klaudia Łukasiak

Klasa II c - Wiktoria Bomba, Jagoda Szemberska, Kuba Błaszczak, Kuba Cholewicki

Klasa III a - Paweł Krosnowski, Mateusz Jędrzejewski, Alan Gancarz, Wojciech Krosnowski, Patryk Tęcza, Patrycja Stankowiak

klasa III  b i c nie brała udziału w zawodach

Konkurencje dla drużyn:

pstryk-guziki, rzuty do okręgów, patyczki, strzaly na bramkę, rzuty na punkty

 

 

I miejsce - klasa II b

II miejsce - klasa II a

III miejsce - klasa III a

IV miejsce - klasa II c

 

 

W dniu 21 października br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się

I część VIII Edycji Współzawodnictwa klas II i III.

 

Klasa II a - Miron Szymański, Kuba Makowski, Marcin Stepień, Konrad Rakowiec

Klasa II b - Kinga Żołądkiewicz, Bartosz Wojciechowski, Kamil Starkowski, Tomasz Kucharczyk

Klasa II c - Michał Maziarz, Izabella Kucharska, Tomasz Kulpiński, Emilia Łącka

Klasa III a - Paweł Krosnowski, Mateusz Andrzejewski, Alan Gancarz, Wojciech Krosnowski

klasa III  b i c nie brała udziału w zawodach

Konkurencje dla drużyn:

kozłowanie piłki, wyścigi na wózkach, kręgle, slalom z piłeczką, rzuty do celu.

 

I miejsce - klasa III a

II miejsce - klasa II a

III miejsce - klasa II c

IV miejsce - klasaII b

 

 

Drużynom oraz kibicom dziękujemy za uczestnictwo w zawodach. Nastepne juz w listpoadzie.

 

 

 

 

Współzawodnictwo Klasowe - Część 5

 

Uczestniczyły klasy:

Klasa II a - Paweł Krosnowski, Wojtek Krosnowski, Mateusz Andrzejewski, Alan Gancarz, Patrycja Stankowska

Klasa III a - Klaudia Hawruliszyn, Bartosz Śliwka, Brajan Bzowy, Oliwia Sebzda

Klasa III b - Paweł Żołyński, Kornel Czochara, Elżbieta Pikor, Natalia Warzyńska

Klasa III c - Dominik Dołoszyński, Marcin Czerniakowski, Igor Gontarz, Kamil Rembisz, Zuzia Bednarska

 

Zwycięzcą piątej edycji Współzawodnictwa Klasowego została Klasa III c

 

Współzawodnictwo Klasowe - Część 4

 

Uczestniczyły klasy:

Klasa II a - Paweł Krosnowski, Patryk Tęcza, Wojtek Krosnowski, Alan Gancarz, Mateusz Jędrzejewski

Klasa III a - Dawid Przygoda, Oliwia Sebzda, Kacper Dębski, Tomasz Bieliz

Klasa III b - Leon Mazik, Krzysztof Hałka, Hanna Zym, Dobrusia Waligóra

Klasa III c - Paweł Rembisz, Marcin Czerniakowski, Dominik Dołoszyński, Igor Gontarz

 

Zwycięzcą czwartej edycji Współzawodnictwa Klasowego została Klasa III c

 

Współzawodnictwo Klasowe, część 3

 

Uczestniczyły klasy:

 

II a - Wojtek Krosnowski, Alan Gancarz, Mateusz Andrzejewski, Patrycja Stankowiak

II c - Igor Stefan

III a - Klaudia Hawryliszyn, Weronika Belniak, Bartosz Śliwka, Brajan Bzowy

III b - Paweł Żołyński, Kornel Czochara, Ksawery Kapuściński, Tomek Tomaszewski

III c - Dominik Dołoszyński, Igor Gontarz, Kamil Rembisz, Marcin Czerniakowski

 

Przechodni Puchar otrzymuje tym razem drużyna z klasy II a.

Gratulujemy!!!

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 18/03/2019, 13:12 przez flaco
konkurs-plastyczny-wielkanocne-jajo    
Wpisany 13/03/2019, 14:46 przez flaco
kiermasz-wielkanocny    
Wpisany 11/03/2019, 09:25 przez flaco
piotr-czajkowski-dziadek-do-orzechow-w-kzr-ziemowit-bolkow    
Wpisany 09/03/2019, 05:19 przez flaco
  Uwaga rodzice, opiekunowie.... Prosimy, aby każdy uczestnik biorący udział w konkursie plastycznym "zima w mojej...
Wpisany 08/03/2019, 13:30 przez flaco