X Edycja V Części Współzawodnictwa Klasowego 2016/ 2017

 

 

9  marca br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się V część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Patryk Laskowski, Sandra Tęcza, Tomasz Palczak, Bartosz Gaweł, Karolina Pietrzyk

Klasa II D - Kacper Madej, Gabriel Ajzenbau

Klasa II E - Maja Kucab, Pola Napiórkowska, Weronika Bzowy, Bartek Szywała

Klasa III A - Wiktoria Bzowy, Tomasz Siwierski, Mateusz Jankowski, Olivier Sadowski, Julia Magierowska, Karolina Kasprzyk, Sebastian Kowacz, Szymon Knysz

Klasa III B - Norbert Peron, Wiktor Łyczkowski, Szymon Bielec, Kacper Kostecki, Kornel Rombek, Oliwier Wojnarowicz, Julia Suchojad, Natalia Kritschgau

Klasa III C - Anita Kretowicz, Kinga Koszela, Filip Zagrodzki, Bartek Velky

 

W V Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce zajęła Klasa III B zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

II miejsce - klasa II D

III miejsce - Klasa III C

IV miejsce - Klasa III A

V miejsce - Klasa II A

VI miejsce - Klasa II E

Następna Edycja już wkrótce....

 

 

 

 

 9  lutego br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się IV część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Patryk Laskowski, Sandra Tęcza, Tomasz Palczak

Klasa III A - Karolina Kasprzyk, Julka Magierowska, Wiktoria Bzowy

Klasa III B - Julia Suchojad, Kacper Kostecki, Nina Ciołko, Wiktor Łyczkowski, Kornel Rombek, Bartek Sienkiewicz, Szymon Bielec

Klasa III C - Filip i Jacek Zagrodzcy, Kinga Koszela, Anita Kretowicz

 

W IV Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce zajęła Klasa III B zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

 

 

W dniu 15 grudnia br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się III część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Natalia Sosnowska, Patryk Laskowski, Sandra Tęcza, Tomasz Palczak, Bartek Gaweł

Klasa II D - Paulina Białeki, Ola karkowska, Julia Antoszczyszyn, Oliwia Marut

Klasa II E - Wiktor Zając, Filip Maziarz, Nadia Taraszkiewicz, Weronika Wrzesińska

Klasa III A - Oliwier Sadowski, Mateusz Jankowski, Szymon Knysz, Wiktoria Bzowy

Klasa III B - Norbert Peron, Wiktor Łyczkowski, Nina Ciołko, Oliwier Wojnarowicz, Julia Sapieło, Kornel Rombek, Szymon Bielec, Iwona Dysiewicz

Klasa III C - Kinga Koszela, Anita Kretowicz, Filip Zagrodzki, Bartek Velky, Jacek Zagrodzki

 

W III Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce ponownie zajęła Klasa III A zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

 

Wszystikm uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach.

 

 

 

W dniu 16 listopada br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się II część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Tomasz Palczak, Bartosz Gaweł, Sandra Tęcza, Patryk Laskowski

Klasa II D - Oliwia Marut, Paulina Białek

Klasa II E - Pola Napiórkowska, Maja Kucab, Fabian Menzel, Filip Kurynowiczi

Klasa III A - Tomek Siwierski, Mateusz Jankowski, Szymon Knysz, Wiktoria Bzowy

Klasa III B - Wiktor Łyczkowski, Kornel Rombek, Oliwier Wojnarowicz, Bartek Sienkiewicz, Cyprian Karasowski

Klasa III C - Kinga Koszela, Anita kretowicz, Izabela Stefan, Filip Zagrodzki, Jacek Zagrodzki, Justyna Kędzierska

 

W II Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce ponownie zajęła Klasa III C zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

 

Wszystikm uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach.

 

 

W dniu 13 października br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się I część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Weronika Wasiuk, Oliwia Wasiuk, Natalia Sosnowska, Martyna Drabińska

Klasa II E - Kacper Dajerling, Oliwier Gierasimowicz, Filip Maziarz, Bartosz Szywała

Klasa III A - Tomasz Siwierski, Wiktoria Bzowy, Julia Magierowska, Szymon Knysz

Klasa III B - Norbert Peron, Wiktor Łyczkowski, Cyprian Karasowski, Kornel Rombek, Oliwier Wojnarowicz

Klasa III C - Anita Kretowicz, Nikola Czarnecka, Kinga Koszela, Justyna Kędzierska

 

W tej  I Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce zajęła Klasa III C zdobywając Puchar Przechodni ufundowany przez GMOKSiR w bolkowie.

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 16/01/2019, 11:00 przez flaco
kino-za-rogiem-ziemowit-bolkow-16-01-31-01-2019   STYCZEŃ 16.01. - 31.01. 2019   16.01. Środa/  Godz. 18:00 – "Herbie Hancock: Możliwości". Dokumentalny,...
Wpisany 10/01/2019, 17:29 przez flaco
ogolna-klauzula-informacyjna-gmoksir-w-bolkowie   OGÓLNA KLAUZULA INFORMACYJNA GMINNO - MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY, SPORTU I REKREACJI...
Wpisany 10/01/2019, 17:26 przez flaco
    KLAUZULA INFORMACYJNA   uczestników spotkań i uroczystości oraz wydarzeń o charakterze publicznym...
Wpisany 04/01/2019, 15:21 przez flaco
xv-diezezjalny-festiwal-koled-i-pastoralek    
Wpisany 04/01/2019, 15:14 przez flaco
27-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy