W dniu 25 maja  w Domu Kultury w Bolkowie dbyła się dogrywka pomiędzy klasami III B i III C. Mistrzem tegorocznych rozgrywek we "Współzawodnictwem Klasowyn" została klasa III B, której opiekunem jest Pani Mariola Mazurkiewicz.

 

18 maja br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się VII część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Sandra Tęcza, Tomasz Palczak, Patryk Laskowski, Bartosz GaweŁ

Klasa II D - Aleksandra Karkowska, Paulina Białek, liwia Marut

Klasa III A - Szymon Knysz, Wiktoria Bzowy, Tomasz Siwierski, Julia Magierowska, Kacper Jawor

Klasa III B - Szymon Bielec, Wiktor Łyczkowski, Kornel Rombek, Julia Sapieło, Julia Suchojad, Nina Ciołko, Kacper Kostecki

Klasa III C - Jacek Zagrodzki, Kinga Koszela, Filip Zagrodzki, Bartek Velky

 

W VII Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce zajęła Klasa III B zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

II miejsce - klasa II D

III miejsce - Klasa II A

IV miejsce - Klasa IIi C

V miejsce - Klasa III A


 

 

20 kwietnia br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się VI część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa III A - Olivier Sadowski, Wiktoria Bzowy, Karolina Kasprzyk, Ania Rajewska

Klasa III B - Norbert Peron, Wiktor Łyczkowski, Kacper Kostecki, Kornel Rombek, Oliwier Wojnarowicz, Julia Suchojad, Nina Dysiewicz, Cyprian Karasowski, Nina Ciołko, Julia Sapieło

Klasa III C - Anita Kretowicz, Kinga Koszela, Filip Zagrodzki, Bartek Velky

 

W VI Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce zajęła Klasa III C zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

II miejsce - klasa III B

III miejsce - Klasa III A

 

X Edycja V Części Współzawodnictwa Klasowego 2016/ 2017

 

 

9  marca br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się V część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Patryk Laskowski, Sandra Tęcza, Tomasz Palczak, Bartosz Gaweł, Karolina Pietrzyk

Klasa II D - Kacper Madej, Gabriel Ajzenbau

Klasa II E - Maja Kucab, Pola Napiórkowska, Weronika Bzowy, Bartek Szywała

Klasa III A - Wiktoria Bzowy, Tomasz Siwierski, Mateusz Jankowski, Olivier Sadowski, Julia Magierowska, Karolina Kasprzyk, Sebastian Kowacz, Szymon Knysz

Klasa III B - Norbert Peron, Wiktor Łyczkowski, Szymon Bielec, Kacper Kostecki, Kornel Rombek, Oliwier Wojnarowicz, Julia Suchojad, Natalia Kritschgau

Klasa III C - Anita Kretowicz, Kinga Koszela, Filip Zagrodzki, Bartek Velky

 

W V Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce zajęła Klasa III B zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

II miejsce - klasa II D

III miejsce - Klasa III C

IV miejsce - Klasa III A

V miejsce - Klasa II A

VI miejsce - Klasa II E

Następna Edycja już wkrótce....

 

 

 

 

 9  lutego br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się IV część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Patryk Laskowski, Sandra Tęcza, Tomasz Palczak

Klasa III A - Karolina Kasprzyk, Julka Magierowska, Wiktoria Bzowy

Klasa III B - Julia Suchojad, Kacper Kostecki, Nina Ciołko, Wiktor Łyczkowski, Kornel Rombek, Bartek Sienkiewicz, Szymon Bielec

Klasa III C - Filip i Jacek Zagrodzcy, Kinga Koszela, Anita Kretowicz

 

W IV Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce zajęła Klasa III B zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

 

 

W dniu 15 grudnia br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się III część X Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy II i III SP w Bolkowie.

Klasa II A - Natalia Sosnowska, Patryk Laskowski, Sandra Tęcza, Tomasz Palczak, Bartek Gaweł

Klasa II D - Paulina Białeki, Ola karkowska, Julia Antoszczyszyn, Oliwia Marut

Klasa II E - Wiktor Zając, Filip Maziarz, Nadia Taraszkiewicz, Weronika Wrzesińska

Klasa III A - Oliwier Sadowski, Mateusz Jankowski, Szymon Knysz, Wiktoria Bzowy

Klasa III B - Norbert Peron, Wiktor Łyczkowski, Nina Ciołko, Oliwier Wojnarowicz, Julia Sapieło, Kornel Rombek, Szymon Bielec, Iwona Dysiewicz

Klasa III C - Kinga Koszela, Anita Kretowicz, Filip Zagrodzki, Bartek Velky, Jacek Zagrodzki

 

W III Edycji Współzawodnictwa Klasowego I miejsce ponownie zajęła Klasa III A zdobywając Przechodni Puchar ufundowany przez GMOKSiR w Bolkowie.

 

Wszystikm uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach.

 

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 13/05/2019, 14:40 przez flaco
DNI BOLKOWA 8-9 CZERWCA 2019 OŚRODEK WYPOCZYNKU ŚWIĄTECZNEGO   08.06. 2019 – SOBOTA   KONCERTY...
Wpisany 09/05/2019, 10:55 przez flaco
pszczola-w-zyciu-czlowieka    
Wpisany 07/05/2019, 12:26 przez flaco
  W dniu 17 kwietnia 2019 r. w Ośrodku Kultury w Bolkowie odbyło się uroczyste "Spotkanie Wielkanocne" przedszkolaków,...
Wpisany 06/05/2019, 14:36 przez flaco
kino-za-rogiem-10-05-19-05-2019   17.05. Piątek Godz. 18:00 - „SZCZĘŚLIWY LAZZARO” Dramat (Francja, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, 2018) od lat 12, czas: 2 godz....
Wpisany 29/04/2019, 14:51 przez flaco
kino-za-rogiem-03-05-05-05-2019   03.05. Piątek Godz. 16:00  „Bella i Sebastian 3” Fabularny, Familijny (Francja, 2017) od lat 7, czas: 1 godz. 25 min....

Kalendarz wpisów

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2