W dniu 10 maja br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się część V XI Edycji Współzawodnictwa Klasowego klas II i III SP w Bolkowie.

 

Klasa III A - Sandra Tęcza, Wiktor Haśkiewicz, Karolina Pietrzyk,Tomasz Palczak, Bartosz Gaweł, KPatryk Laskowski

Klasa III C - Iloria Deonowfio, Natalia Wiernik, Paweł Rembisz, Bartek Pawlik

Klasa III D - Anatola Adamczyk, Paulina Białek, Aleksandra Kędziołka, Kacper Madej, Alan Starkowski, Dominik Chwalana, Bartek Kołpak

 

I miejsce - Klasa III D

II miejsce - Klasa II A

IV miejsce - Klasa III C

 

 

 

W dniu 15 marca br. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się część IV XI Edycji Współzawodnictwa Klasowego klas II i III SP w Bolkowie.

 

Klasa II A - Samuel Donofio, Martyna Kalinowska, Wanessa Kałużna, Mateusz Perun, Faustyna Sołtysik, Szantelele Ewans

Klasa III A - Sandra Tęcza, Karolina Pietrzyk, Tomasz Palczak, Bartosz Gaweł, Krystin Turek

Klasa III C - Iloria Deonofwio, Natalia Wiernik, Paweł Rembisz, Bartek Pawlik

Klasa III D - Tosia Adamczyk, Kacper Madej, Alan Starkowski, Oliwia Jaworska, Gabryś Flak

 

I miejsce - Klasa III C

II miejsce - Klasa III A

III miejsce - Klasa II A

IV miejsce - Klasa III D

 

Dziękujemy za udział we Współzawodnictwie Klasowym

 

 

W 3 cześci XI Edycji Współzawodnictwa Klasowego Klas II i III SP w Bolkowie uczestniczyły:

 

Klasa II -Samuel Domorfio, Mateusz Peron

Klasa III a - Sandra Tęcza, Bartosz Gaweł, Tomasz Palczak, Karolina Pietrzak

Klasa III d - Ola Kędziołka, Paulina Białek, Ola Kołkowska

Klasa III e - Nadia Taraszkiewicz, Maja Kucab, Weronika Wrzesińska, Alina Krutkowska

 

Przechodni Pucha Współzawodnictwa Klasowego otrzymuje Klasa III a za I miejsca

II miejsce - Klasa II

III miejsce - Klasa III d

IV miejsce - Klasa III e

 

W dniu 23 listopada br. odbyła się II część XI Edycji Współzawodnictwa Klasowego klas II i III SP w Bolkowie. W zajęciach uczestniczyli uczniowie SP w Bolkowie.

Klasa II - Samuel Donofrio, Chantalle Evans, Faustyna Sołtysik

Klasa III a - Bartosz Gaweł, Wiktor Chaszkiewicz, Tomek Palczak, Patryk Laskowski, Karolina Pietrzyk, Sandra Tęcza

Klasa III d - Ola Kądziołka, Maja Wojnar, Julia Antoszczyszyn, Paulina Białek, Alan Starkowski, Anatola Adamczyk

I miejsce - Klasa III D

II miejsce - Klasa III A

III miejsce - Klasa II

 

W dniu 5 października br. odbyła się I część XI Edycji Współzawodnictwa Klasowego klas II i III SP w Bolkowie. I miejsce zajęła klasa III A, II miejsce klasa III D

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 04/06/2018, 14:06 przez flaco
 
Wpisany 29/05/2018, 12:04 przez flaco
  W dniu 10 maja br. w Ośrodku Kultury w Bolkowie odbyly się "Audycje Umuzykalniające" dla szkoly podstawowej oraz ponadpodstawowej....
Wpisany 28/05/2018, 12:57 przez flaco
dzien-matki-i-dziecka-w-myslowie      
Wpisany 26/05/2018, 06:04 przez flaco
noc-muzeow    
Wpisany 22/05/2018, 17:16 przez flaco
pieczemy-ciasteczka    

Kalendarz wpisów

Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1