KategoriaTE

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Etap 1 Etap 2     Po etapie 2  
punkty
karne
punkty
przelicze-
niowe
miejsce punkty
karne
punkty
przelicze-
niowe
miejsce punkty
przelicze-
niowe
miejsce
1 Ligienza Krzysztof Orientop Wrocław 0 1000,00 1 0 1000,00 1 2000,00 1
2 Miaśkiewicz Krzysztof indyw. 15 987,80 3 25 978,63 2 1966,44 2
3 Sławiński Tadeusz
Sławiński Henryk
PTSM Lubań 0 1000,00 1 464 603,42 3 1603,42 3

Kategoria TS

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Etap 1 Etap 2     Po etapie 2  
punkty
karne
punkty
przelicze-
niowe
miejsce punkty
karne
punkty
przelicze-
niowe
miejsce punkty
przelicze-
niowe
miejsce
1 Jarosz Paulina
Śluczka Joel
Bolków 50 979,67 3 22 1000,00 1 1979,67 1
2 Desput Janusz
Desput Krzysztof
KTK "Łapiguz" Siedlęcin 25 1000,00 1 50 976,07 2 1976,07 2
3 Duda Jakub
Kosiuk Piotr
indyw 70 963,41 5 50 976,07 2 1939,48 3

Kategoria TJ

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Etap 1     Etap 2     Po etapie 2  
punkty
karne
punkty przeli-
czeniowe
miejsce punkty
karne
punkty przeli-
czeniowe
miejsce punkty przeli-
czeniowe
miejsce
1 Waszkiewicz Mateusz
Drozd Amadeusz
INO-TOP PTSM Zgorzelec 25 978,63 3 0 1000,00 1 1978,63 1
1 Rostankowski Dawid
Desput Małgorzata
"Orientop" Wrocław
KTK "Łapiguz" Siedlęcin
0 1000,00 1 25 978,63 3 1978,63 1
1 Lipowicz Małgorzata
Pawicka Agnieszka
MKKT "Tramp" Bogatynia 0 1000,00 1 25 978,63 3 1978,63 1
1 Fica Wojciech Bolków 25 978,63 3 0 1000,00 1 1978,63 1
5 Cisek Klaudia
Balicka Karina
MKKT "Tramp" Bogatynia
INO-TOP PTSM Zgorzelec (Zawidów)
167 857,26 5 55 952,99 5 1810,26 5
6 Czajka Monika
Brac Monika
INO-TOP PTSM Zgorzelec (Zawidów) 170 854,70 6 185 841,88 6 1696,58

6

Kategoria TM

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Etap 1 Etap 2     Po etapie 2  
punkty
karne
punkty
przelicze-
niowe
miejsce punkty
karne
punkty
przelicze-
niowe
miejsce punkty
przelicze-
niowe
miejsce
1 Brymerski Szymon
Łączny Hubert
Gimnazjum Bolków 10 991,45 3 0 1000,00 1 1991,45 1
2 Morzyńska Aleksandra
Makuch Katarzyna
Gimnazjum Bolków 0 1000,00 1 25 978,63 2 1978,63 2
2 Berej Sandra
Michorczyk Emilia
KTK "Łapiguz" Siedlęcin 0 1000,00 1 25 978,63 2 1978,63 2
4 Doroszczak Jakub
Lipowicz Wojciech
MKKT 'Tramp" Bogatynia
(G2/G1)
10 991,45 3 25 978,63 2 1970,09 4

Kategotia TD

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Etap 1 Etap 2 Po etapie 2
punkty
karne
punkty
przelicze-
niowe
miejsce punkty
karne
punkty
przelicze-
niowe
miejsce punkty
przelicze-
niowe
miejsce
1 Szemberski Dawid
Kwiatkowski Wiktor
SP Bolków 14 988,89 6 0 1000,00 1 1988,89 1
2 Cisek Amadeusz
Otulak Daniel
MKKT 'Tramp" Bogatynia (Opolno) 1 999,21 3 25 974,75 4 1973,95 2
3 Zarzycka Oliwia
Grabowicz Grzegorz
SP2 Lwówek Śląski 9 992,86 5 35 964,65 6 1957,50 3