Plan Wakacji 2017

Czerwiec

24. 06. – sobota - Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych „IKAR” 2017, godz. 11:00

                           - Kaczorów – Piknik Rodzinny, godz. 17:00

26. 06. – poniedziałek - Kulinarny Poniedziałek w DK – „sałatka owocowa”, godz. 15:30 w DK

27. 06. – wtorek - Śpiewaj razem z nami piosenki ogniskowe, godz. 17:00, OWŚ

28. 06. – środa - Warsztaty ceramiczne, godz. 15:00 w DK

29. 06. – czwartek - Wycieczka na kolorowe jeziorka. W programie ognisko (własny prowiant). Zapisy do 27.06.

                                Koszt 10 zł.

30. 06. – piątek - Wycieczka rowerowa - Roztoka, Jugowa, Bolków. Zapisy do 28.06. godz. 11:00

 

Lipiec

01. 07. – sobota – „Czaty Zamkowe”, godz. 19:00 – wstęp wolny

02. 07. – niedziela - Przegląd Zespołów Ludowych w Lipie, godz. 15:00

03. 07. – poniedziałek - Warsztaty kukiełek, godz. 15.30 w DK

04. 07. – wtorek - Zawody pływackie OWŚ, godz. 11.30

                          - Zajęcia z klockami „Kapla”, godz. 14:00 w DK

05. 07. – środa - Gry i zabawy dla dzieci na terenie OWŚ, godz. 13:00

06. 07. – czwartek - Warsztaty decoupage, godz. 14:00 w DK

                              - Zawody pływackie OWŚ, godz. 11.30

07. 07. – piątek - Malowanie na folii  „Na wyciągnięcie ręki” Rynek, godz. 15:00

                          - Turniej szachowy, godz. 17:00 DK

08. 07. – sobota - Wakacyjny Piknik Rodzinny w Starych Rochowicach, godz. 17:00

08. 07. – sobota - Zabawa „Pod Gwiazdami” na terenie OWŚ, godz. 20:00

10. 07. – poniedziałek - Zawody pływackie OWŚ, godz. 11.30

                                    - I Turniej Tenisa ziemnego, godz. 14:00, (boisko 1-go Maja)

11. 07. – wtorek - Rozgrywki „Szóstek Piłkarskich”, godz. 11.30 (Orlik)

12. 07. – 16.07. - „Castle Party”

18. 07. – wtorek - „Mam Talent” - mikrofon dla wszystkich, godz. 16:00 w DK

19. 07. – środa - Wycieczka do Czeskiego Raju (dla dzieci koszt 80 zł + 150 Kc, dorośli 90 zł + 250 Kc). Wyjazd godz. 8:00 (parking DK), powrót ok godz. 20:00

20. 07. – czwartek - II Edycja Turnieju „Szóstek Piłkarskich”, godz. 11.30 (Orlik) (przeniesio na 25 lipca - wtorek)              

                             - Warsztaty ceramiczne, godz. 15:00 w DK (koło garncarskie)

21. 07. – piątek - Warsztaty Kulinarne „Coś na ząb” godz. 15.30 w DK

                          - Turniej Szachowy, godz. 17:00 w DK

22. 07. –  sobota - Zawody pływackie, godz. 13.30, OWŚ

24. 07. –  poniedziałek - „Fotografia na wesoło”. Wycieczka krajoznawcza po okolicach Bolkowa. Godz. 15:00. Zbiórka w DK

25. 07. – wtorek - Wielka wyprawa na zamek w Świnach, plener malarski, (ognisko) godz. 10:00, (Zapisy do 21.07.) Koszt 5 zł.

26. 07. – środa - Gry i zabawy dla dzieci na basenie godz. 13:00

27. 07. – czwartek - Wycieczka do ZOO - Farma w Łącznej, Koszt  35 zł.(Zapisy do 23.07.)

28. 07. – piątek - II Turniej tenisa ziemnego, godz. 14:00, (boisko 1-go Maja)

                          - Turniej szachowy, godz. 17:00 DK

29. 07. – sobota - Zawody pływackie OWŚ, godz. 11.30

                           - Kociołek smaku oraz mandale (zabawa kolorem, OWŚ, godz.  17:30

31. 07. – poniedziałek - Klocki „Kapla”, godz. 14:00 w DK

 

UWAGA!!!

CHĘTNYCH PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAPISYWANIE SIĘ DO UDZIAŁU W IMPREZACH

 

 

 

 

Konkurs Plastyczny

 

"Świat moich marzeń"

 

Ogółem na konkurs napłynęło 61 prac (kat. 1 - 21, kat. 2 - 31, kat. 3 - 9). Komisja w składzie Krystyna Korman-Mażol, Marlena Sobczyk, Wiesław Flaczyński przyznali następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

KAT. I

I miejsce - LENA ZIELENIEWICZ - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Jadwiga Zarzycka, Iwona Małek

II miejsce - MAJA BRYŁA - Oddział Przedszkolny w Lipie, op. Danuta Zawada

III miejsce - AMELIA MICHALSKA - Oddział Przedszkolny w Sadach Górnych, op. Iwona Zielezińska

KAT. II

I miejsce - MILENKA MAZUR - Sekcja Plastyczna Domu Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński

II miejsce - WERONIKA TRAFIAŁ - SP w Bolkowie, op. Monika SzymańskaA

III miejsce - MAJA ŻMIJAN - SP w Bolkowie, op. Paulina Magierowska

Wyróżnienia

 

WIKTORIA BZOWY - SP w Bolkowie, op. Krystyna Janas

OSKAR LARYSZ - SP w Sadach Górnych, op. Emilia Cal-Przydział

LENA WASILEWSKA - SP w Bolkowie, op. Diana Maziarz, Dorota Menkarska, Natalia Palczak

KAT. III

I miejsce - KLAUDIA MORMAN - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. S. Celestyna Dąbrowska

II miejsce - MARCIN WÓJTOWICZ - SP w Lipie, op. Beata Wójtowicz

III miejsce - NADIA KOPER - SP w Sadach Górnych, op. Anna Palczak-Skwarek

 

 

 

 

 

W Domu Kultury w Bolkowie została otwarta wystawa rysunku z plenerów organizowanych w czasie tegorocznych wakacji na Zamku w Bolkowie. Prace są eksponowane w holu na parterze oraz  na I piętrze w Galerii "KANT". Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac.

 

W środę 20 lipca br. na Zamku w Bolkowie odbył się plener malarski, w którym wzięło udział 34 osóby. Głównymi uczestnikami zajęć byli członkowie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Niezapominajka".

 

 

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 20/09/2017, 11:54 przez flaco
pokaz-mody-jesien-na-wybiegu   Ośrodek Kultury w Bolkowie zaprasza dzieci na:   JESIENNY POKAZ MODY   "jesień na wybiegu...
Wpisany 20/09/2017, 11:25 przez flaco
wieczor-humoru-i-satyry      
Wpisany 18/09/2017, 05:10 przez flaco
gmoksir-wynajmie-lokal   Gminno-Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie udostępni (wynajmie) lokal w budynku przy ul. Szpitalnej 16 na cele biurowe....
Wpisany 14/09/2017, 13:48 przez flaco
xxvi-kryterium-kolarskie    
Wpisany 14/09/2017, 11:08 przez flaco
swieto-pieczonego-ziemniaka-w-kaczorowie   Wstęp Wolny