„Gramy dla dzieci małych i bez focha” - pod takim hasłem startował 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze w tegorocznej licytacji w kwocie 8951,41 zasilą konto WOŚP na zakup sprzętu specjalistycznego do szpitali dziecięcych. Pomiędzy licytacjami można było na wstępie wysłuchać Klubu Twórców Poezji Regionalnej "Iskierka", zespół dziewczęcy z Wierzchosławic "Mirabelki", "Gwiazdeczki" z Przedszkola Samorządowego, "Wesoluchy" ze Szkoły Podstawowej w Bolkowie, "Metamorfozę" w dwóch odsłonach, grupy taneczne KDance Studio, dziewczęcy zespół tańca dawnego "Simple". Natomiast na scenie wystąpiły: zespół wokalno-muzyczny "Edyta & Darek", "Fany-X", "Castle Dreams". Również bardzo ciekawym akcentem imprezy  byla "Zumba" pod skrzydłami Konrada. Wielkie podziękowania także dla Oli i Karoliny za pokaz tańca współczesnego. W czasie trwania WOŚP, podobnie i w tym roku miała miejsce zbiórka deklaracji potencjalnych dawców szpiku kostnego, którego głównym organizatorem jest Krystian Rawski. Oprawą muzyczno-dzwiękową zajęli się DJ MAZZY & DJ KRISS. Technikę estradową zapewnił Krzysztof Rajewski z zespołu "Plac Zabaw".

W czasie trwania WOŚP można było się posilić gorącą "orkiestrówką" przygotowaną przez Karczmę "Podgórzanka" z Kaczorowa.