Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Michał Denc (Klasa "0" - SP w Kaczorowie, op. Jadwiga Kupis)

II miejsce - Klaudia Andrzejewska (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Halina Dąbrowska)

IIImiejsce - Lena Zieleniewicz (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Jadwiga Zarzycka)

Wyrożnienia:

Antoś Jarosz (Dom, op. Paulina Jarosz)

Julia Kasprzyk (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Małgorzata Węsek)

 

Kategoria II - Klasy I - III

I miejsce - Oliwia Turek (SP w Bolkowie, op. Marlena Sobczyk)

I miejsce - Dawid Makowski (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Halina Dąbrowska)

II miejsce - Agata Krawczyk (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński)

III miejsce - Wiktoria Filipek (SP w Sadach Górnych, op. Marzena Pyda)

III miejsce - Wiktoria Przygoda (Dom Kultury w Bolkowie, op. Krystyna Korman-Mażol)

Wyróżnienia:

Oliwia Marut (SP w Bolkowie, op. Marlena Sobczyk)

Nadia Taraszkiewicz (SP w Bolkowie, op. Paulina Magierowska)

 

Kategoria III - klasi IV - VI

I miejsce - Karina Sroczyńska (SP w Kaczorowie, op. Stanisława Kopka)

II miejsce - Wiktoria Bandera (SP w Kaczorowie, op. Stanislawa Kopka)

III miejsce - Wiktoria Fijołek (SP w Kaczorowie, op. Stanislawa Kopka)

Wyróżnienia:

Viktoria Madej (SP w Kaczorowie, op. Stanislawa Kopka)

Dominika Szafarewicz (SP w Kaczorowie, op. Stanislawa Kopka)

Konrad Rakowiec (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Halina Dąbrowska)

 

Kategoria IV - Klasy 7 + Gimnazjum

Wyróżnienia:

Kornelia Mazurkiewicz (SP w Kaczorowie, op. Stanisława Kopka)

Aleksandra Rogala (SP w Kaczorowie, op. Stanisława Kopka)

 

Wręczenie nagród w dniu 10 czerwca (niedziela) o godz. 11:30 - Dom Kultury w Bolkowie

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta Informacyjna.pdf)Karta Informacyjna.pdf[ ]112 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf[ ]309 kB

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 15/10/2018, 16:28 przez flaco
kzr-ziemowit-bolkow-od-18-10-do-20-10      
Wpisany 11/10/2018, 15:29 przez flaco
xii-edycja-wspolzawodnictwa-klasowego W dniu11 października br. w Domu Kultury odbyła się I część XII Edycji Współzawodnictwa Klasowego. W zawodach uczestniczyły klasy: II A, II...
Wpisany 10/10/2018, 14:34 przez flaco
ii-konkurs-plastyczny-pt-jesienne-fantazje-przyrody       „JESIENNE FANTAZJE PRZYRODY”    
Wpisany 09/10/2018, 16:38 przez flaco
  W słoneczny, popołudniowy październik część dzieci z sekcji plastycznej Domu Kultury w Bolkowie wraz z instruktorem udlali się do parku w...
Wpisany 09/10/2018, 14:30 przez flaco
  W piątkowe popołudnie 5 października w Starych Rochowicach świętowaliśmy Święto Pieczonego Ziemniaka. Dzieci zdobyły informację na temat...