WYNIKI  KONKURSU

 

 

 

Kat. I - Przedszkola

I miejsce - Julia Antecka - (Przedszkole Samorządowe, op. Beata Bardzyńska)

II miejsce - Bartosz Szywała -  (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Malek)

III miejsce - Agata Dołoszyńska - ("Nowe Przedszkole", op. Ewa Dołoszyńska)

 

Kat. II - Klasy 1-3

I miejsce - Wiktoria Kretowicz  - (Świetlica Wiejska w Świnach, op. Marlena Sobczyk)

II miejsce - Natalia Chodkowska                               -"-

Wyróżnienie

Weronika Kwestarz - (Świetlica Wiejska w Wolbromku, op. Marlena Sobczyk, Agata Petkowicz)

Jagoda Szymberska - (Świetlica Wiejska w Świnach, op. Marlena Sobczyk)

 

      Kat. III - Klasy 4-6   

I miejsce - Klaudia Siemaszko - (S.P. w Kaczorowie, op. Agata Kopeć)

II miejsce - Natalia Szaszarowska -                             -"-

III miejsce - Aneta Kazimierczak -  (Świetlica Wiejska w Świnach, op. Marlena Sobczyk)    

 

   

                    

 

Ogłoszenie wyników w GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

 

 

„Zima nie tylko w bieli” – taką jak ją widzę

Powołana przez Organizatora Komisja w składzie:

Pani Maria Całus, Grażyna Andrzejewska, Genowefa Poczta, Marlena Sobczyk, Emilia Habiak, Krystyna Korman-Mażol,

Pan Tadeusz Poczta oraz Wiesław Flaczyński oceniła  prace plastyczne 123 uczestników w poszczególnych kategoriach.

 

Kategorai I - Przedszkola

I miejsce - Maja Ganczarska (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek)

II miejsce - Julia Antecka (Przedszkole Samorządowe, op. Beata Bardzyńska)

II miejsce - Paulina Garboś (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek)

III miejsce - Kalina Brymerska (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek)

III miejsce - Zuzanna Małecka (Przedszkole Samorządowe, op. Beata Bardzyńska)

Wyróżnienie:

Kinga Czerwińska (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek), Urszula Zawrotnik (Przedszkole Samorządowe, op. Julita Palińska), Maja Czarnecka (Przedszkole Samorządowe, op. Beata Bardzyńska)

Kategorai II - klasy I - III

I miejsce - Izabela Pociecha (Świetlica Mysłów, op. Anna Andrzejewska-Bonna)

II miejsce - Joanna Denc (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

III miejsce - Krzysztof Kozłowski (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

Wyróżnienie:

Zuzanna Kieras, (Świetlica Mysłów, op. Anna Andrzejewska-Bona), Igor Sobiesiński, Wiktoria Fijołek, Wiktoria Madej (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

Kategorai III - klasy IV - VI

I miejsce - Natalia Szaszarowska (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

II miejsce - Klaudia Siemaszko (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

III miejsce - Kornelia Mazurkiewicz (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

Wyróżnienie:

Nikola Niemyska, Ania Olszowa (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa), Patrycja Stanke (DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński)

 

Wręczenie nagród odbędzie się 25 lutego (środa) br. o godz. 16: 00 - Sala Domu Kultury w Bolkowie.

 

Zapraszamy......

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta Zgłoszeń 2015.pdf)Karta Zgłoszeń 2015.pdf[ ]341 kB
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf[ ]410 kB

 

W dniu 22 października br. czteroosobowa komisja powołana przez Organizatora Konkursu po wnikliwej analizie 116 prac nadesłanych na konkurs zdecydowała jednomyślnie o przyznaniu następujących miejsc dla:

 

Kategoria I - Przedszkola

 

I miejsce - Agatka Krawczyk

II miejsce - Martyna Drabińska

III miejsce - Piotr Belniak

Wyróżnienia:

Amelia Michalska, Oliwia Uchmanowicz, Mateusz Sienkiewicz, Bartosz Szywała

 

Czytaj więcej...

 

Lista osób nagrodzonych w konkursie plastycznym "Rynek Bolkowa w moich oczach"

 

KATEGORIA I - PRZEDSZKOLA

 

I miejsce - Wiktor Haśkiewicz - (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Joanna Wojtowicz)

II miejsce - Martyna Drabińska - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek)

III miejsce - Lena Kulpińska - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek)

 

WYRÓŻNIENIA:

 

Martra Wieja - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska)

Julia Antecka - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska)

Kalina Brymerska - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek)

 

KATEGORIA II - KLASY I - III

 

I miejsce - Igor Schmidt - (SP w Bolkowie, op. Aleksandra Wójciak)

II miejsce - Marysia Mękal - (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Joanna Wojtowicz)

III miejsce - Roksana Czachurska - (SP w Bolkowie, op. Zofia Foksa)

 

WYRÓŻNIENIA:

 

Patrycja Stankowska - SP w Bolkowie, op. Anetta Żołyńska)

Oliwia Celińska - (SP w Bolkowie, op. Aleksandra Wójciak)

Kewin Kotyna - (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Joanna Wojtowicz)

Konrad Rychlik - (SP w Bolkowie, op. Dorota Janowicz)

 

KATEGORIA III - KLASY IV - VI

 

I miejsce - Adrian Jurek - (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Joanna Wojtowicz)

II miejsce - Krzysztof Hałka - (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Joanna Wojtowicz)

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w naszym konkursie. Odbiór nagród w dniu 10 października (piątek) 2014 r. o godz. 16: 00 (Domu Kultury w Bolkowie.)

 

 

Zapraszamy !!!

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie

Wpisany 13/08/2019, 17:24 przez flaco
bajeczne-kino-dla-najmlodszych   17. 08 Sobota Godz.16:00  „JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI”. Fabularny, Komediodramat, (Francja, Wielka Brytania, 2016) od...
Wpisany 05/08/2019, 12:53 przez flaco
kino-dla-dzieci-i-doroslych   07. 08. Środa Godz. 11:00  „MIŚKÓW 2-ÓCH W NOWYM JORKU”. Animowany, Film dla dzieci,  (2018) od lat...
Wpisany 02/08/2019, 10:49 przez flaco
polski-sierpien    
Wpisany 29/07/2019, 10:02 przez flaco
kino-za-rogiem-film-dla-dzieci   02. 08. Piątek- Godz. 18:00   „JAK DOGONIĆ SZCZĘŚCIE”. Fabularny, Komediodramat, (Kanada, Niemcy, Republika Południowej...
Wpisany 29/07/2019, 05:18 przez flaco
plener-rysunkowy-za-jeden-dwa-lub-trzy-usmiechy  

Kalendarz wpisów

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1