KATEGORIA I - PRZEDSZKOLA

I miejsce - ANNA KOSTERA (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Joanna Wojtowicz, Iwona Malek)

II miejsce - JULIA ANTECKA (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska)

III miejsce - HUBERT ŁESYSZYN (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Joanna Wojtowicz, Iwona Malek)

WYRÓŻNIENIE

MARTYNA WYRWA (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Joanna Wojtowicz, Iwona Malek)

IZABELA BRYŁA (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska)

 

KATEGORIA II - KLASY I - III

I miejsce - FABIAN MENZEL (Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Paulina Magierowska)

II miejsce - PAWEŁ KOŁPAK (Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Anna Kołpak)

III miejsce - OLIWIA KISTOWSKA (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Joanna Wojtowicz)

WYRÓŻNIENIE

JULIA MAGIEROWSKA (Szkoła podstawowa w Bolkowie, op. Krystyna Janas)

MAGDALENA MICHALSKA (Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, op. Emilia Cal-Przydział)

SZYMON DŻUGAŁA (Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, op. Aleksandra Muszalska)

JULIA GRĄDZKA (Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Aleksandra Wójciak)

 

KATEGORIA III - KLASY IV - VI

I miejsce - NIKOLA FOTYGA (Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Dorota Menkarska)

II miejsce - MARCEL SUCHOJAD  (Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Dorota Menkarska)

III miejsce - WERONIKA GANCARZ (Świetlica Wiejska w Lipie, op. Anna Niewiadomska)

WYRÓŻNIENIE

NATALIA SZASZAROWSKA (Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Agata Kopeć)

KACPER OGRODNICZAK (Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, op. Anna Palczak-Skwarek)

KAMIL GONTARZ (Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Dorota Menkarska)

JAKUB SZYWAŁA (Szkoła Podstawowa w Bolkowie, op. Dorota Menkarska)

 

Odbiór nagród w dniu 20 grudnia 2015 r. (niedziela) o godz. 13: 30 - Dom Kultury w Bolkowie

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf[ ]134 kB

 

W dniu 3 listopada br. w Ośrodku Kultury odbyło się kolejne spotkanie uczniów klas II c SP w Bolkowie pod opieką Pani Doroty Janowicz. Dzieci zapoznały się z materiałym ceramicznym jakim jest bolkowska glina, glówny materiał do wyrobu wszelkiego rodzaju cegieł i nie tylko. W warsztatach uczniowie formowali naczynia ceramiczne bądź ulubione zwierzaki. Uczestnikami zajęć byli: ANDRZEJ BODZIONY, NIKOLA BRZOŚCIKOWSKA, NIKOLA CZARNECKA, KRYSTIAN GŁOWACKI, OLIWIER JAKIMOWICZ, NATALIA JANCZAK, ALEKSANDRA KAŁKA, JUSTYNA KĘDZIERSKA, DOMINIK KORBA, KINGA KOSZELA, ANITA KRETOWICZ, DAWID MYNARSKI, WIOLETTA RACZKOWSKA, KONRAD RYCHLIK, IZABELA STEFAN, BARTOSZ VELKY, ALAN WILIŃSKI, FILIP ZAGRODZKI, JACEK ZAGRODZKI.

 

 

 

W październiku br. w Domu Kultury odbyły się warsztaty ceramiczne dla dzieci z Odzialu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Bolkowie.

Grupa III pod opieką Pani Barbary Łukasińskiej. Uczestnikami byli: JULIA JACUKIEWICZ, MATEUSZ KLUSEK, NIKOLA WARZOCHA, MILENA NAZARKO, KAMIL SOCHACKI, MONIKA PACHELSKA, NINA SADOWSKA, MICHAŁ PIKOR, DAWID DRULAK, LENA NOWAKOWICZ, NIKOLA KOSZELA, ALAN KOSIŃSKI, ADAM ONOSZKO, LENA WRZESZCZ, MAGDALENA OSIECKA, GABRIELA DRZYZGA, NADIA GIEMZA, MAJA RADZIUN.

Grupa II pod opieką Pani Anny Krawczyk. Uczestnikami byli: DEJA LENA, KAŁUŻNA MARTYNA, SOŁTYSIK FAUSTYNA, SOBIESIŃSKI PRZEMYSŁAW, CIUPAK JULIA, ZAUCHA BARTEK, RACZKOWSKA NIKOLA, KOMAN BARTEK, RAPP RADOSŁAW, GRĄDOWSKI MACIEJ, KAŁUŻNA WANESSA, ROSIENNIK ŁUKASZ, KORCA MATEUSZ, BIEGAŃSKI FILIP, MAKOWSKI DAWID, ANDRZEJEWSKI JAKUB, CELIŃSKI KRYSTIAN, KAŁKA MACIEJ.

Grupa I pod opieką Pani Karoliny Maziarz. Uczestnikami byli:  ALAN GRĄDZKI, JAKUB BOGUCKI, KAROL SOCHA, IZA DOSZCZECZKO, MAJA RACZKOWSKA, ALA STRZESAK, NIKOLA JAKIMOWICZ, WIKTOR ZYM, IGOR CZUBEK, SZYMON GODZIC, JULIA SKANISZZEWSKA, MAJA JABŁOŃSKA, NIKOLA SOKOŁOWSKA, GABRYSIA KURZAWA, AGATKA KRAWCZYK, MAJA ŁUKASIŃSKA, MATEUSZ PERON, KUBA SZCZYPIŃSKI. 

 

 

 

 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

 

KAT. I

 

I miejsce - WERONIKA OZIMEK - (Nasze Przedszkole, op. Joanna Pawlęga)

II miejsce - LENA SAS - (Nasze Przedszkole, op. Joanna Pawlęga)

III miejsce  - KAJA KARASOWSKA - (Nasze Przedszkole, op. Joanna Pawlęga)

 

Wyróżnienia: AMELIA MICHALSKA - (Świetlica Sady Górne, op. Joanna Wojtowicz), AMELIA KAMIONKA - (SP Kaczorów, op. Marta Tarka),  AGATA DOŁOSZYŃSKA - (Nasze Przedszkole, op. Ewa Dołoszyńska)

KAT. II

 

I miejsce - JOANNA ZIEJA - (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

II miejsce - IZABELLA POCIECHA - (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa), WIKTORIA MAGIEROWSKA - (SP Kaczorów, op. Stanisława Kopka)

III miejsce - WIKTORIA WRÓBLEWSKA - (SP Kaczorów, op. Stanisława Kopka)

 

Wyróżnienia: BARTOSZ SZYWAŁA - (SP Bolków, op. Paulina Magierowska), PIOTR MAJERSKI - (SP Kaczorów, op. Stanisława Kopka)

KAT. III

I miejsce - JOANNA MATKOWSKA - (Świetlica Sady Górne, op. Agnieszka Turlejska), NATALIA JASZCZYK - (Świetlica Sady Górne, op. Agnieszka Turlejska), NATALIA SZASZAROWSKA - (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

II miejsce - LENA WASILEWSKA - (SP Bolków, op. Dorota Menkarska)

III miejsce - JULIA BORKOWSKA - (SP Sady Górne, op. Anna Palczak-Skwarek)

 

Wyróżnienia: WIKTORIA SZCZYPEK - (SP Bolków, op. Dorota Menkarska), BRAJAN BZOWY - (SP Bolków, op. Emilia Onoszko), KAMIL REMBISZ - (SP Bolków, op. Emilia Onoszko)

KAT. IV

I miejsce - MARCEL GANCZARSKI - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek)

II miejsce - KLAUDIA TUSZKIEWICZ - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek)

III miejsce - AGNIESZKA PURGAŁ - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek)

 

Wyróżnienia: KINGA BEDNAREK - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek), DOMINIKA PIOTROWSKA - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek)

 

 

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 30 października (piątek) 2015 r. w Ośrodku Kultury w Bolkowie

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie

Wpisany 13/08/2019, 17:24 przez flaco
bajeczne-kino-dla-najmlodszych   17. 08 Sobota Godz.16:00  „JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI”. Fabularny, Komediodramat, (Francja, Wielka Brytania, 2016) od...
Wpisany 05/08/2019, 12:53 przez flaco
kino-dla-dzieci-i-doroslych   07. 08. Środa Godz. 11:00  „MIŚKÓW 2-ÓCH W NOWYM JORKU”. Animowany, Film dla dzieci,  (2018) od lat...
Wpisany 02/08/2019, 10:49 przez flaco
polski-sierpien    
Wpisany 29/07/2019, 10:02 przez flaco
kino-za-rogiem-film-dla-dzieci   02. 08. Piątek- Godz. 18:00   „JAK DOGONIĆ SZCZĘŚCIE”. Fabularny, Komediodramat, (Kanada, Niemcy, Republika Południowej...
Wpisany 29/07/2019, 05:18 przez flaco
plener-rysunkowy-za-jeden-dwa-lub-trzy-usmiechy  

Kalendarz wpisów

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1