Tak oto dzieci widzą - "TAJEMNICZY OGRÓD"

 

 

"ANIMACJE PLENEROWE" PRZY MUZYCE, Z CHUSTĄ,BALONIKAMI, BAŃKAMI MYDLANYMI.

 

 

 

 

Gminno-Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie

oraz Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Bolkowie

 

Wyniki konkursu plastycznego

 

„Pszczoła w życiu człowieka”

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Kamila Pawelak, Oddział Przedszkolny w Kaczorowie, op. Marta Tarka

II miejsce - Lena Zieleniewicz, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka

III miejsce - Julia Antecka, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska

 

Wyróżnienie:

Izabela Bryła -  Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska

Kategoria II - klasy I-III

I miejsce - Paweł Kołpak, SP Bolków, op. Stanisława Klich

II miejsce - Wiktoria Makowska, Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. S. Celestyna Dąbrowska

III miejsce - Weronika Kaczmarek-Wasiuk, Sekcja DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński

 

Wyróżnienia:

Weronika Rączka, Świetlica Stare Rochowice, op. Anna Andrzejewska-Bonna

Patrycja Senyk, SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

Kategoria III - klasy IV-VI

I miejsce - Wiktoria Kistowska, Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. S. Celestyna Dąbrowska

I miejsce - Lena Wasilewska, SP w Bolkowie, op. Dorota Menkarska

II miejsce - Kamil Rembisz, SP w Bolkowie, op. Dorota Menkarska

III miejsce - Nikola Drytko, SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

 

Wyróżnienie:

Natalia Szaszarowska, SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

Igor Jankowski, SP w Bolkowie, op. Dorota Menkarska

Kategoria IV - Gimnazjum

I miejsce - Angelika Lisowska, Kl. III, op. Anna Palczak-Skwarek

II miejsce - Weronika Plewka, Kl. III, op. Anna Palczak-Skwarek

III miejsce - Wioletta Laskowska, Kl. III, op. Anna Palczak-Skwarek

 

Wystawa prac oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 12 czerwca  2016 r. w Domu Kultury w Bolkowie o godz. 11:30 (- w przerwie między  wykładami dla pszczelarzy).

 

 

Jury w składzie: Marlena Sobczyk, Krzysztof Rajewski oraz Ryszard Bożek jednomyślnie przyznali w poszczególnych kategoriach następujące  miejsca;

 

Kategoria I - 3 latki

I miejsce - Monika Pachelska "Maszeruje Wiosna", Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska

kategoria II - 4 latki

I miejsce - Gabriela Drzyzga "Zajączek", Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska

Kategoria III - 5 latki

I miejsce - Lena Mieszała "Dżungla", Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska

 

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia: Emilia Muszyńska, Maja Radziun, Urszulka Klein, Karolina Ficner, Nadia Giemza, Nikola Koszela, Wanessa Kałużna, Lena Deja, Julia Staniszewska, Aleksandra Bilska, Hanna Jaworska, Weronika Ozimek.

Organizator pragnie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom.