Gminno-Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie

Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Bolkowie

 

WRĘCZENIE NAGRÓD W DNIU 11 CZERWACA (NIEDZIELA) O GODZ. 13:30 - SALA DOMU KULTURY

 

 

Wyniki Konkursu plastycznego

„Pszczoła w życiu człowieka”

 

Ogółen na konkurs napłynęło 184 prace. Komisja w składzie: Krystyna Korman-Mażol, Arkadiusz Rawski, Władysław Martyniak oraz Wiesław Flaczyński wyłonili następujących zwycięzców w poszczególnych kategoriach;

 

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - KAROLINA SADOWY - Oddział Przedszkolny w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

II miejsce - AMELIA MICHALSKA, PATRYK HAJDUGA - SP w Sadach Górnych (op. Iwona Zielezińska)

III miejsce - AGNIESZKA PETRYMUSZ, AMELIA KAMIONKA - Oddział Przedszkolny w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Wyróżnienia:

ANNA SOBIESIŃSKA, JAKUB PEŁKA - Oddział Przedszkolny w Lipie (op. Danuta Zaworska)

KALINA PETKOWICZ - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

Kategoria II - Kl. I-III

I miejsce - ANTONIO COJOCARU - SP w Sadach Górnych (op. Emilia Cal-Przydział)

II miejsce - WOJCIECH ANDRUSZKÓW - SP w Sadach Górnych (op. Emilia Cal-Przydział)

II miejsce - EMILIA SIKORA - SP w Kaczorowie (op. Jadwiga Kupis)

II miejsce - PAWEŁ REMBISZ - SP w Bolkowie (op. Zofia Foksa)

III miejsce - MARTYNA KAŁUŻNA - SP w Bolkowie (op. Aleksandra Wójciak, Marzena Glinka)

III miejsce - ANATOLA ADAMCZYK - Świetlica SP w Bolkowie (op. Justyna Barańska, Anna Purgał)

Wyróżnienia:

WANESSA KAŁUŻNA - SP w Bolkowie (op. Aleksandra Wójciak, Marzena Glinka)

PRZEMYSŁAW SOBIESIŃSKI - Świetlica SP w Bolkowie (op. Justyna Barańska, Anna Purgał, Barbara Twardysko)

NATALIA JAŃCZAK, KRYSTIAN GŁOWACKI - SP w Bolkowie (op.Dorota Janowicz)

Kategoria III - Kl. IV-VI

I miejsce - KLAUDIA MORMAN - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. Urszula Barańska)

II miejsce - MARCELINA STĘPIEŃ - Świetlica Wiejska w Świnach (op. Marlena Sobczyk)

III miejsce - JAKUB DASZKIEWICZ - SP w Bolkowie (op. Dorota Menkarska)

III miejsce - MARCIN WÓJTOWICZ - SP w Lipie (op. Ewa Kasperek)

Wyróżnienia:

KLAUDIA ŁUKASIK - SP w Bolkowie (op. Diana Maaziarz, Natalia Palczak)

FILIP TWARDYSKO - SP w Sadach Górnych (op. Bogumiła Ogrodniczak)

Kategoria IV - Kl. Gimnazjum

I miejsce - ZUZANNA MADURSKA - Kl. I Gimnazjum (op. Anna Kowalska)

II miejsce - PAWEŁ ROZIEL -  Kl I Gimnazjum - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie ( op. S. Celestyna Dąbrowska)

 

 

 

 

 Konkurs Plastyczny pt;

 

„NAJCIEKAWSZA ARCHITEKTURA W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”

 

 

WRĘCZENIE NAGRÓD "NA RODZINNYM PIKNIKU EKOLOGICZNYM" O GODZ. 13:00 (OWŚ-BASEN)

 

LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE NA:

"NAJCIEKAWSZĄ ARCHITEKTURĘ W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI"

Kat. I - Przedszkola

I miejsce - MAJA BRYŁA - Oddział Przedszkolny w Lipie (op. Ewa Bryła, Danuta Zaworska)

II miejsce - EMIL GRZELAK - Oddział Przedszkolny w Lipie (op. Danuta Zaworska)

III miejsce - MAJA HENDRZAK - Oddział Przedszkolny w Sadach Górnych (op. Bogumila Ogrodniczak)

Wyróżnienie: MAGDALENA OSIECKA - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. S. Halina Dąbrowska)

Kat. II - Kl. I-III

I miejsce - WIKTORIA SZYMAŃSKA - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

II miejsce - KACPER OLCZYK - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

III miejsce - JOANNA KUSTRA - SP w Bolkowie (op. Mariola Mazurkiewicz)

Wyrożnienia: HANNA JAWORSKA, HUBERT MAZURKIEWICZ - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Kat. III - Kl. IV-VI

I miejsce - JAKUB DASZKIEWICZ - SP w Bolkowie (op. Dorota Menkarska)

II miejsce - LUCYNA MROWIEC - SP w Lipie (op. Ewa Kasperek)

III miejsce - WIKTORIA BANDERA - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Wyróżnienia: OLIWIA CELIŃSKA, WIKTORIA KOLANO - SP w Bolkowie (op. Dorota Menkarska)

Kat. IV - Gimnazjum

Wyróżnienia: JAKUB ZAGRODZKI - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. S. Halina Dąbrowska), ALEKSANDRA SZEPAŃSKA (op. Paulina Jarosz)

 

 

W dniu 23 listopada br. w Ośrodku Kultury ponownie odbyły sę warsztaty ceramiczne dla klasy II d SP w Bolkowie pod opieką Pani Wiesławy Drzyzgi oraz Marleny Sobczyk. W zajęciach wzięło udział 20 uczniów. Dzieci z wielkim zapałem formowały gliniane naczynia oraz świąteczne figurki.

 

 

Wyniki konkursu plastycznego - "JESIENNE BARWY"

W czwartek 24 listopada o godz. 15:00 komisja w składzie: Pani Renata Szczypiór, Anna Bonna, Krystyna Korman-Mażol przystąpiły do oceny nadesłanych prac w czterech kategoriach wiekowych. Ogółem w konkursie uczestniczyło 155 osób; (25 - przedszkola), (77 - klasy I - III), (43 - klasy IV - VI), (10 - gimnazjum)

Kat I - Przedszkola

 

I miejsce - Ksawery Krakowski - (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

II miejsce - Anna Kostera - (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

III miejsce - Martyna Wyrwa - (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

 

Wyróżnienia:

Agnieszka Petrymusz - (Oddział Przedszkolny SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Oliwia Brejniak - (Oddział Przedszkolny SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Przemysław Wróblewski - (Oddział Przedszkolny SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Kat II - Klasy I - III

 

I miejsce - Oskar Larysz - (SP Sady Górne, op. Bogumiła Ogrodniczak)

II miejsce - Wiktoria Makowska - (Świetlica  Socjoterapeutyczna, op. S. Danuta Ewa Świolerska)

III miejsce - Weronika Wasiuk - (DK Bolków, op Wiesław Flaczyński)

Wyróżnienia:

Jakub Szczypiński - (SP Bolkow, op. Aleksandra Wójciak)

Kacper Garboś - (SP Bolkow, op. Aleksandra Wójciak)

Hanna Jaworska - (SP Kaczorów, op. Marta Tarka)

Igor Szmajda - (Świetlica Świny, op. Marlena Sobczyk)

Weronika Wolska - (SP Sady Górne, op. Bogumiła Ogrodniczak)

Malgorzata Krynda - (SP sady Górne, op. Emilia Cal-Przydział)

Filip Pałasz - (SP Bolków, op. Justyna Barańska, Barbara Twardysko)

Magdalena Michalska - (SP sady Górne, op. Emilia Cal-Przydział)

Kat III - Klasy IV - VI

I miejsce - Kacper Ogrodniczak - (SP Sady Górne, op. Anna Palczak-Skwarek)

II miejsce - Jolanta Klimek - (SP Lipa, op. Jolanta Waligóra)

III miejsce - Weronika Cichońska - (SP Lipa, op. Jolanta Waligóra)

Wyróżnienia:

Igor Schmidt - (SP Bolków, op. Natalia Palczak, Diana Maziarz)

Lucyna Mrowiec - (SP Lipa, op. Jolanta Waligóra)

 

Kat IV -Gimnazjum

I miejsce - Patrycja Stanke - (DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński)

II miejsce - Bartosz Rybiński - (op. Paulina Jarosz)

III miejsce - Maria Zając - (DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński)

 

Uwaga!!!

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 2 grudnia (piątek) 2016 r. o godz. 16:00 (sala widowiskowa)

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 18/06/2019, 21:45 przez flaco
  Plan na wakacje 2019 (czerwiec, lipiec)   19.06. (śr.) –  „Przywitanie wakacji” na Placu zabaw w...
Wpisany 18/06/2019, 05:03 przez flaco
gminne-zawody-sportowo-pozarnicze    
Wpisany 11/06/2019, 15:06 przez flaco
kino-za-rogiem-ziemowit-bolkow-14-06-23-06-2019   21.06. Piątek Godz. 17:00 „WROTA BOHATERÓW” Fantasy, Przygodowy (Chiny, Francja, Kambodża, 2016) od lat 12,...
Wpisany 10/06/2019, 11:35 przez flaco
czaty-zamkowe-jacka-kaczmarskiego-zamek-bolkow  
Wpisany 05/06/2019, 20:07 przez flaco
bardzo-mloda-kultura