"na wyciągnięcie ręki" - pod takim hasłem przewijać się będą plenerowe zmagania młodych artystów tworzących swoiste a zarazem niepowtarzalne obrazy na folii. Tak też się stało w piątkowe popołudnie 7 lipca br.  gdzie w rynku przy fontannie liczna grupa  dzieci zmagała się z kolorem jak i formą tworząc baśniowe pejzaże. Barwne kolorowe taśmy okalające pnie drzew współgrały z otaczającą nas naturą.

 

 

Dla najmłodszych i tych wcześniej urodzonych zorganizowano w bolkowskim Ośrodku Kultury warsztaty "decoupage". Każdy z uczestników mógł spróbować swoich manualnych umiejętności w tworzeniu ciekawych obrazów, zarówno na drewnianych krążkach jaki na wcześniej przygotowanych słoiczkach. Końcowy efekt - to wręcz zaskakująca prezentacja swojego dzieła.

 

 

Gminno-Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie

Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Bolkowie

 

WRĘCZENIE NAGRÓD W DNIU 11 CZERWACA (NIEDZIELA) O GODZ. 13:30 - SALA DOMU KULTURY

 

 

Wyniki Konkursu plastycznego

„Pszczoła w życiu człowieka”

 

Ogółen na konkurs napłynęło 184 prace. Komisja w składzie: Krystyna Korman-Mażol, Arkadiusz Rawski, Władysław Martyniak oraz Wiesław Flaczyński wyłonili następujących zwycięzców w poszczególnych kategoriach;

 

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - KAROLINA SADOWY - Oddział Przedszkolny w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

II miejsce - AMELIA MICHALSKA, PATRYK HAJDUGA - SP w Sadach Górnych (op. Iwona Zielezińska)

III miejsce - AGNIESZKA PETRYMUSZ, AMELIA KAMIONKA - Oddział Przedszkolny w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Wyróżnienia:

ANNA SOBIESIŃSKA, JAKUB PEŁKA - Oddział Przedszkolny w Lipie (op. Danuta Zaworska)

KALINA PETKOWICZ - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

Kategoria II - Kl. I-III

I miejsce - ANTONIO COJOCARU - SP w Sadach Górnych (op. Emilia Cal-Przydział)

II miejsce - WOJCIECH ANDRUSZKÓW - SP w Sadach Górnych (op. Emilia Cal-Przydział)

II miejsce - EMILIA SIKORA - SP w Kaczorowie (op. Jadwiga Kupis)

II miejsce - PAWEŁ REMBISZ - SP w Bolkowie (op. Zofia Foksa)

III miejsce - MARTYNA KAŁUŻNA - SP w Bolkowie (op. Aleksandra Wójciak, Marzena Glinka)

III miejsce - ANATOLA ADAMCZYK - Świetlica SP w Bolkowie (op. Justyna Barańska, Anna Purgał)

Wyróżnienia:

WANESSA KAŁUŻNA - SP w Bolkowie (op. Aleksandra Wójciak, Marzena Glinka)

PRZEMYSŁAW SOBIESIŃSKI - Świetlica SP w Bolkowie (op. Justyna Barańska, Anna Purgał, Barbara Twardysko)

NATALIA JAŃCZAK, KRYSTIAN GŁOWACKI - SP w Bolkowie (op.Dorota Janowicz)

Kategoria III - Kl. IV-VI

I miejsce - KLAUDIA MORMAN - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. Urszula Barańska)

II miejsce - MARCELINA STĘPIEŃ - Świetlica Wiejska w Świnach (op. Marlena Sobczyk)

III miejsce - JAKUB DASZKIEWICZ - SP w Bolkowie (op. Dorota Menkarska)

III miejsce - MARCIN WÓJTOWICZ - SP w Lipie (op. Ewa Kasperek)

Wyróżnienia:

KLAUDIA ŁUKASIK - SP w Bolkowie (op. Diana Maaziarz, Natalia Palczak)

FILIP TWARDYSKO - SP w Sadach Górnych (op. Bogumiła Ogrodniczak)

Kategoria IV - Kl. Gimnazjum

I miejsce - ZUZANNA MADURSKA - Kl. I Gimnazjum (op. Anna Kowalska)

II miejsce - PAWEŁ ROZIEL -  Kl I Gimnazjum - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie ( op. S. Celestyna Dąbrowska)

 

 

 

 

 Konkurs Plastyczny pt;

 

„NAJCIEKAWSZA ARCHITEKTURA W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”

 

 

WRĘCZENIE NAGRÓD "NA RODZINNYM PIKNIKU EKOLOGICZNYM" O GODZ. 13:00 (OWŚ-BASEN)

 

LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE NA:

"NAJCIEKAWSZĄ ARCHITEKTURĘ W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI"

Kat. I - Przedszkola

I miejsce - MAJA BRYŁA - Oddział Przedszkolny w Lipie (op. Ewa Bryła, Danuta Zaworska)

II miejsce - EMIL GRZELAK - Oddział Przedszkolny w Lipie (op. Danuta Zaworska)

III miejsce - MAJA HENDRZAK - Oddział Przedszkolny w Sadach Górnych (op. Bogumila Ogrodniczak)

Wyróżnienie: MAGDALENA OSIECKA - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. S. Halina Dąbrowska)

Kat. II - Kl. I-III

I miejsce - WIKTORIA SZYMAŃSKA - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

II miejsce - KACPER OLCZYK - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

III miejsce - JOANNA KUSTRA - SP w Bolkowie (op. Mariola Mazurkiewicz)

Wyrożnienia: HANNA JAWORSKA, HUBERT MAZURKIEWICZ - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Kat. III - Kl. IV-VI

I miejsce - JAKUB DASZKIEWICZ - SP w Bolkowie (op. Dorota Menkarska)

II miejsce - LUCYNA MROWIEC - SP w Lipie (op. Ewa Kasperek)

III miejsce - WIKTORIA BANDERA - SP w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Wyróżnienia: OLIWIA CELIŃSKA, WIKTORIA KOLANO - SP w Bolkowie (op. Dorota Menkarska)

Kat. IV - Gimnazjum

Wyróżnienia: JAKUB ZAGRODZKI - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. S. Halina Dąbrowska), ALEKSANDRA SZEPAŃSKA (op. Paulina Jarosz)

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 21/02/2019, 13:14 przez flaco
balet-p-czajkowskiego-dziadek-do-orzechow-w-kzr-ziemowit-bolkow    
Wpisany 19/02/2019, 10:48 przez flaco
kler-w-kinie-ziemowit-bolkow   K L E R Piątek (1 marca) br. o godz. 18:00 Sobota (2 marca) - godz. 19:00 Wstęp 8 zł (od lat...
Wpisany 14/02/2019, 12:57 przez flaco
konkurs-plastyczny-zima-w-mojej-miejscowosci    
Wpisany 13/02/2019, 13:19 przez flaco
xxiv-dolnoslaski-konkurs-recytatorski-pegazik    
Wpisany 12/02/2019, 11:49 przez flaco
kino-za-rogiem-ziemowit-bolkow-13-02-17-02   20.02. Środa/ Godz. 18:00 – „Na zawsze Laurence”. Melodramat (Francja, Kanada, 2012, reż. Xavier Dolan) od lat 16, czas: 2...