Gminno-Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie

Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Bolkowie

 

WRĘCZENIE NAGRÓD W DNIU 11 CZERWACA (NIEDZIELA) O GODZ. 13:30 - SALA DOMU KULTURY

 

 

Wyniki Konkursu plastycznego

„Pszczoła w życiu człowieka”

 

Ogółen na konkurs napłynęło 184 prace. Komisja w składzie: Krystyna Korman-Mażol, Arkadiusz Rawski, Władysław Martyniak oraz Wiesław Flaczyński wyłonili następujących zwycięzców w poszczególnych kategoriach;

 

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - KAROLINA SADOWY - Oddział Przedszkolny w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

II miejsce - AMELIA MICHALSKA, PATRYK HAJDUGA - SP w Sadach Górnych (op. Iwona Zielezińska)

III miejsce - AGNIESZKA PETRYMUSZ, AMELIA KAMIONKA - Oddział Przedszkolny w Kaczorowie (op. Beata Olszowa)

Wyróżnienia:

ANNA SOBIESIŃSKA, JAKUB PEŁKA - Oddział Przedszkolny w Lipie (op. Danuta Zaworska)

KALINA PETKOWICZ - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

Kategoria II - Kl. I-III

I miejsce - ANTONIO COJOCARU - SP w Sadach Górnych (op. Emilia Cal-Przydział)

II miejsce - WOJCIECH ANDRUSZKÓW - SP w Sadach Górnych (op. Emilia Cal-Przydział)

II miejsce - EMILIA SIKORA - SP w Kaczorowie (op. Jadwiga Kupis)

II miejsce - PAWEŁ REMBISZ - SP w Bolkowie (op. Zofia Foksa)

III miejsce - MARTYNA KAŁUŻNA - SP w Bolkowie (op. Aleksandra Wójciak, Marzena Glinka)

III miejsce - ANATOLA ADAMCZYK - Świetlica SP w Bolkowie (op. Justyna Barańska, Anna Purgał)

Wyróżnienia:

WANESSA KAŁUŻNA - SP w Bolkowie (op. Aleksandra Wójciak, Marzena Glinka)

PRZEMYSŁAW SOBIESIŃSKI - Świetlica SP w Bolkowie (op. Justyna Barańska, Anna Purgał, Barbara Twardysko)

NATALIA JAŃCZAK, KRYSTIAN GŁOWACKI - SP w Bolkowie (op.Dorota Janowicz)

Kategoria III - Kl. IV-VI

I miejsce - KLAUDIA MORMAN - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. Urszula Barańska)

II miejsce - MARCELINA STĘPIEŃ - Świetlica Wiejska w Świnach (op. Marlena Sobczyk)

III miejsce - JAKUB DASZKIEWICZ - SP w Bolkowie (op. Dorota Menkarska)

III miejsce - MARCIN WÓJTOWICZ - SP w Lipie (op. Ewa Kasperek)

Wyróżnienia:

KLAUDIA ŁUKASIK - SP w Bolkowie (op. Diana Maaziarz, Natalia Palczak)

FILIP TWARDYSKO - SP w Sadach Górnych (op. Bogumiła Ogrodniczak)

Kategoria IV - Kl. Gimnazjum

I miejsce - ZUZANNA MADURSKA - Kl. I Gimnazjum (op. Anna Kowalska)

II miejsce - PAWEŁ ROZIEL -  Kl I Gimnazjum - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie ( op. S. Celestyna Dąbrowska)

 

 

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie

Wpisany 11/12/2019, 14:31 przez flaco
kzr-ziemowt-bolkow-13-do-21-grudnia   13. 12. Piątek- Godz. 18:00  „DOTKNIJ NIEBA” Biograficzny, Dramat, Muzyczny (USA, 2018) od lat 12, czas: 1 godz. 45...
Wpisany 10/12/2019, 16:26 przez flaco
  Komisja w składzie: Grażyna Andrzejewska, Genowefa Poczta, Tadeusz Poczta oraz Jacek Dorobek przyznali następujące miejsca w...
Wpisany 04/12/2019, 12:45 przez flaco
  W poniedziałek 2 grudnia w Świetlicy w Wierzchosławicach odbyły się przedświąteczne warsztaty kulinarne pt. "Świąteczne...
Wpisany 04/12/2019, 12:36 przez flaco
  Dnia 28 listopada w świetlicy wiejskiej w Starych Rochowicach odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci. W tym dniu nie zabrakło...
Wpisany 04/12/2019, 12:11 przez flaco
mikolaj-na-swietlicach-wiejskich