Wyniki konkursu plastycznego - "JESIENNE BARWY"

W czwartek 24 listopada o godz. 15:00 komisja w składzie: Pani Renata Szczypiór, Anna Bonna, Krystyna Korman-Mażol przystąpiły do oceny nadesłanych prac w czterech kategoriach wiekowych. Ogółem w konkursie uczestniczyło 155 osób; (25 - przedszkola), (77 - klasy I - III), (43 - klasy IV - VI), (10 - gimnazjum)

Kat I - Przedszkola

 

I miejsce - Ksawery Krakowski - (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

II miejsce - Anna Kostera - (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

III miejsce - Martyna Wyrwa - (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

 

Wyróżnienia:

Agnieszka Petrymusz - (Oddział Przedszkolny SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Oliwia Brejniak - (Oddział Przedszkolny SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Przemysław Wróblewski - (Oddział Przedszkolny SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Kat II - Klasy I - III

 

I miejsce - Oskar Larysz - (SP Sady Górne, op. Bogumiła Ogrodniczak)

II miejsce - Wiktoria Makowska - (Świetlica  Socjoterapeutyczna, op. S. Danuta Ewa Świolerska)

III miejsce - Weronika Wasiuk - (DK Bolków, op Wiesław Flaczyński)

Wyróżnienia:

Jakub Szczypiński - (SP Bolkow, op. Aleksandra Wójciak)

Kacper Garboś - (SP Bolkow, op. Aleksandra Wójciak)

Hanna Jaworska - (SP Kaczorów, op. Marta Tarka)

Igor Szmajda - (Świetlica Świny, op. Marlena Sobczyk)

Weronika Wolska - (SP Sady Górne, op. Bogumiła Ogrodniczak)

Malgorzata Krynda - (SP sady Górne, op. Emilia Cal-Przydział)

Filip Pałasz - (SP Bolków, op. Justyna Barańska, Barbara Twardysko)

Magdalena Michalska - (SP sady Górne, op. Emilia Cal-Przydział)

Kat III - Klasy IV - VI

I miejsce - Kacper Ogrodniczak - (SP Sady Górne, op. Anna Palczak-Skwarek)

II miejsce - Jolanta Klimek - (SP Lipa, op. Jolanta Waligóra)

III miejsce - Weronika Cichońska - (SP Lipa, op. Jolanta Waligóra)

Wyróżnienia:

Igor Schmidt - (SP Bolków, op. Natalia Palczak, Diana Maziarz)

Lucyna Mrowiec - (SP Lipa, op. Jolanta Waligóra)

 

Kat IV -Gimnazjum

I miejsce - Patrycja Stanke - (DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński)

II miejsce - Bartosz Rybiński - (op. Paulina Jarosz)

III miejsce - Maria Zając - (DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński)

 

Uwaga!!!

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 2 grudnia (piątek) 2016 r. o godz. 16:00 (sala widowiskowa)