Wyniki konkursu plastycznego - "JESIENNE BARWY"

W czwartek 24 listopada o godz. 15:00 komisja w składzie: Pani Renata Szczypiór, Anna Bonna, Krystyna Korman-Mażol przystąpiły do oceny nadesłanych prac w czterech kategoriach wiekowych. Ogółem w konkursie uczestniczyło 155 osób; (25 - przedszkola), (77 - klasy I - III), (43 - klasy IV - VI), (10 - gimnazjum)

Kat I - Przedszkola

 

I miejsce - Ksawery Krakowski - (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

II miejsce - Anna Kostera - (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

III miejsce - Martyna Wyrwa - (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka)

 

Wyróżnienia:

Agnieszka Petrymusz - (Oddział Przedszkolny SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Oliwia Brejniak - (Oddział Przedszkolny SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Przemysław Wróblewski - (Oddział Przedszkolny SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Kat II - Klasy I - III

 

I miejsce - Oskar Larysz - (SP Sady Górne, op. Bogumiła Ogrodniczak)

II miejsce - Wiktoria Makowska - (Świetlica  Socjoterapeutyczna, op. S. Danuta Ewa Świolerska)

III miejsce - Weronika Wasiuk - (DK Bolków, op Wiesław Flaczyński)

Wyróżnienia:

Jakub Szczypiński - (SP Bolkow, op. Aleksandra Wójciak)

Kacper Garboś - (SP Bolkow, op. Aleksandra Wójciak)

Hanna Jaworska - (SP Kaczorów, op. Marta Tarka)

Igor Szmajda - (Świetlica Świny, op. Marlena Sobczyk)

Weronika Wolska - (SP Sady Górne, op. Bogumiła Ogrodniczak)

Malgorzata Krynda - (SP sady Górne, op. Emilia Cal-Przydział)

Filip Pałasz - (SP Bolków, op. Justyna Barańska, Barbara Twardysko)

Magdalena Michalska - (SP sady Górne, op. Emilia Cal-Przydział)

Kat III - Klasy IV - VI

I miejsce - Kacper Ogrodniczak - (SP Sady Górne, op. Anna Palczak-Skwarek)

II miejsce - Jolanta Klimek - (SP Lipa, op. Jolanta Waligóra)

III miejsce - Weronika Cichońska - (SP Lipa, op. Jolanta Waligóra)

Wyróżnienia:

Igor Schmidt - (SP Bolków, op. Natalia Palczak, Diana Maziarz)

Lucyna Mrowiec - (SP Lipa, op. Jolanta Waligóra)

 

Kat IV -Gimnazjum

I miejsce - Patrycja Stanke - (DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński)

II miejsce - Bartosz Rybiński - (op. Paulina Jarosz)

III miejsce - Maria Zając - (DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński)

 

Uwaga!!!

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 2 grudnia (piątek) 2016 r. o godz. 16:00 (sala widowiskowa)

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie

Wpisany 10/09/2019, 14:18 przez flaco
   
Wpisany 05/09/2019, 17:34 przez flaco
dozynki-gminno-powiatowe    
Wpisany 04/09/2019, 13:45 przez flaco
kino-za-rogiem-ziemowit   06. 09. Piątek - Godz. 18:00  „NA KARUZELI ŻYCIA” Fabularny, Dramat,  (USA, 2017) od lat 12, czas: 1 godz. 36 min....
Wpisany 13/08/2019, 17:24 przez flaco
bajeczne-kino-dla-najmlodszych   21. 08. Środa, Godz.11:00    „WAKACJE MIKOŁAJKA”  . Familijny, Komedia, (Francja, 2014) od lat 7,...
Wpisany 05/08/2019, 12:53 przez flaco
kino-dla-dzieci-i-doroslych   07. 08. Środa Godz. 11:00  „MIŚKÓW 2-ÓCH W NOWYM JORKU”. Animowany, Film dla dzieci,  (2018) od lat...

Kalendarz wpisów

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6