WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

 

KAT. I

 

I miejsce - WERONIKA OZIMEK - (Nasze Przedszkole, op. Joanna Pawlęga)

II miejsce - LENA SAS - (Nasze Przedszkole, op. Joanna Pawlęga)

III miejsce  - KAJA KARASOWSKA - (Nasze Przedszkole, op. Joanna Pawlęga)

 

Wyróżnienia: AMELIA MICHALSKA - (Świetlica Sady Górne, op. Joanna Wojtowicz), AMELIA KAMIONKA - (SP Kaczorów, op. Marta Tarka),  AGATA DOŁOSZYŃSKA - (Nasze Przedszkole, op. Ewa Dołoszyńska)

KAT. II

 

I miejsce - JOANNA ZIEJA - (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

II miejsce - IZABELLA POCIECHA - (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa), WIKTORIA MAGIEROWSKA - (SP Kaczorów, op. Stanisława Kopka)

III miejsce - WIKTORIA WRÓBLEWSKA - (SP Kaczorów, op. Stanisława Kopka)

 

Wyróżnienia: BARTOSZ SZYWAŁA - (SP Bolków, op. Paulina Magierowska), PIOTR MAJERSKI - (SP Kaczorów, op. Stanisława Kopka)

KAT. III

I miejsce - JOANNA MATKOWSKA - (Świetlica Sady Górne, op. Agnieszka Turlejska), NATALIA JASZCZYK - (Świetlica Sady Górne, op. Agnieszka Turlejska), NATALIA SZASZAROWSKA - (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

II miejsce - LENA WASILEWSKA - (SP Bolków, op. Dorota Menkarska)

III miejsce - JULIA BORKOWSKA - (SP Sady Górne, op. Anna Palczak-Skwarek)

 

Wyróżnienia: WIKTORIA SZCZYPEK - (SP Bolków, op. Dorota Menkarska), BRAJAN BZOWY - (SP Bolków, op. Emilia Onoszko), KAMIL REMBISZ - (SP Bolków, op. Emilia Onoszko)

KAT. IV

I miejsce - MARCEL GANCZARSKI - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek)

II miejsce - KLAUDIA TUSZKIEWICZ - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek)

III miejsce - AGNIESZKA PURGAŁ - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek)

 

Wyróżnienia: KINGA BEDNAREK - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek), DOMINIKA PIOTROWSKA - (Gimnazjum Bolków, op. Anna Palczak-Skwarek)

 

 

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 30 października (piątek) 2015 r. w Ośrodku Kultury w Bolkowie

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie

Wpisany 13/08/2019, 17:24 przez flaco
bajeczne-kino-dla-najmlodszych   17. 08 Sobota Godz.16:00  „JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI”. Fabularny, Komediodramat, (Francja, Wielka Brytania, 2016) od...
Wpisany 05/08/2019, 12:53 przez flaco
kino-dla-dzieci-i-doroslych   07. 08. Środa Godz. 11:00  „MIŚKÓW 2-ÓCH W NOWYM JORKU”. Animowany, Film dla dzieci,  (2018) od lat...
Wpisany 02/08/2019, 10:49 przez flaco
polski-sierpien    
Wpisany 29/07/2019, 10:02 przez flaco
kino-za-rogiem-film-dla-dzieci   02. 08. Piątek- Godz. 18:00   „JAK DOGONIĆ SZCZĘŚCIE”. Fabularny, Komediodramat, (Kanada, Niemcy, Republika Południowej...
Wpisany 29/07/2019, 05:18 przez flaco
plener-rysunkowy-za-jeden-dwa-lub-trzy-usmiechy  

Kalendarz wpisów

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1