Ogłoszenie wyników w GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

 

 

„Zima nie tylko w bieli” – taką jak ją widzę

Powołana przez Organizatora Komisja w składzie:

Pani Maria Całus, Grażyna Andrzejewska, Genowefa Poczta, Marlena Sobczyk, Emilia Habiak, Krystyna Korman-Mażol,

Pan Tadeusz Poczta oraz Wiesław Flaczyński oceniła  prace plastyczne 123 uczestników w poszczególnych kategoriach.

 

Kategorai I - Przedszkola

I miejsce - Maja Ganczarska (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek)

II miejsce - Julia Antecka (Przedszkole Samorządowe, op. Beata Bardzyńska)

II miejsce - Paulina Garboś (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek)

III miejsce - Kalina Brymerska (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek)

III miejsce - Zuzanna Małecka (Przedszkole Samorządowe, op. Beata Bardzyńska)

Wyróżnienie:

Kinga Czerwińska (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek), Urszula Zawrotnik (Przedszkole Samorządowe, op. Julita Palińska), Maja Czarnecka (Przedszkole Samorządowe, op. Beata Bardzyńska)

Kategorai II - klasy I - III

I miejsce - Izabela Pociecha (Świetlica Mysłów, op. Anna Andrzejewska-Bonna)

II miejsce - Joanna Denc (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

III miejsce - Krzysztof Kozłowski (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

Wyróżnienie:

Zuzanna Kieras, (Świetlica Mysłów, op. Anna Andrzejewska-Bona), Igor Sobiesiński, Wiktoria Fijołek, Wiktoria Madej (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

Kategorai III - klasy IV - VI

I miejsce - Natalia Szaszarowska (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

II miejsce - Klaudia Siemaszko (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

III miejsce - Kornelia Mazurkiewicz (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa)

Wyróżnienie:

Nikola Niemyska, Ania Olszowa (SP Kaczorów, op. Beata Olszowa), Patrycja Stanke (DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński)

 

Wręczenie nagród odbędzie się 25 lutego (środa) br. o godz. 16: 00 - Sala Domu Kultury w Bolkowie.

 

Zapraszamy......

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta Zgłoszeń 2015.pdf)Karta Zgłoszeń 2015.pdf[ ]341 kB
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf[ ]410 kB