W dniu 16 maja w Ośrodku Kultury w Bolkowie zostaly ocenione prace plastyczne nadesłane na konkurs

pt. "WIOSNA W KOLORZE WIŚNI".

Ogółem w konkursie wzięło udział 68 uczestników w trzech kategoriach wiekowych.

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Rączka Weronika  (6 lat) - Świetlica w Starych Rochowicach (op. Gradzka Magdalena)

II miejsce - Kulpińska Lena (5 lat) - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Małek Iwona)

III miejsce - Antecka Julia (3 latka) - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Bardzyńska Beata)

Wyróżnienia:

Dołoszyńska Agatka (3 latka) - Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Nasze Przedszkole" w Bolkowie (op. Stępniak Sandra, Pawlęga Joanna)

Wróbel Krystian (5 lat), Żmijan Maja (5 lat) - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Małek Iwona)

Agatka Krawczyk (3,5 latka) - praca wykonana w domu (op. Krawczyk Katarzyna)

 

Kategoria II - Klasy I - III

I miejsce - Janek Aleksandra (kl. I) - Świetlica w Mysłowie (op. Andrzejewska Anna)

II miejsce - Czachurska Roksana (kl. II) - SP w Bolkowie (op. Kwiatkowska Iwona)

III miejsce - Rączka Bartosz (kl. II) - Świetlica w Starych Rochowicach (op. Grądzka Magdalena)

Wyróżniena:

Powroźnik Sebastian (kl. II), Kotyna Kewin (kl. II) - Świetlica Socjoterapeutyczna W Bolkowie (op. Wójtowicz Joanna)

Brejniak Ola (kl. III) - Świetlica w Kaczorowie (op. Krystyna Korman-Mażol)

 

Kategoria III - Klasy IV - VI

I miejsce - Szaszarowska Natalia (kl. IV) - Świetlica w Kaczorowie (op. Krystyna Korman-Mażol)

II miejsce - Szczypek Wiktoria (kl. IV) - Sekcja Plastyczna Domu Kultury w Bolkowie (op. Flaczyński Wiesław)

III miejsce - Siemaszko Klaudia (kl. IV) - Świetlica w Kaczorowie (op. Krystyna Korman-Mażol)

Wyróżnienia:

Miąsek Wiktoria (kl. IV) - Świetlica w Starych Rochowicach (op. Grądzka Magdalena)

Czerniakowska Marcela (kl. V) - Świetlica Socjoterapeutyczna W Bolkowie (op. Wójtowicz Joanna)

 

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się w Ośrodku Kultury w piątek 23 maja 2014 r. o godz. 16: 00

(sala widowiskowa)