Dżugała Szymon

 

Powołana przez Organizatora Komisja w dniu 28 lutego br. oceniła prace plastyczne nadesłane na w/w konkurs.

W kategorii I - nadesłano 52 prace, kategoria II - 74 prac, w kategorii III - 41 prac, kategoria IV - 4 prace.

 

 

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Dżugała Szymon, Oddział "0" - Sady Górne, op. Zielezińska Iwona

II miejsce - Mieszała Lena - 3 latka, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op.  Bardzyńska Beata

III miejsce - Wrzesińska Weronika - 4 latka, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Małek Iwona

Wyróżnienia:

1. Klein Jakub, Oddział "0" - Sady Górna, op. Zielezińska Iwona

2. Dołoszyńska Agatka - 3,5 lat, Punkt Przedszkolny "Nasze Przedszkole" w Bolkowie, ul. Sienkiewicza 3/ 1 op. Stępniak Sandra

3. Kasprzyk Wiktor - 5 lat, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Wybraniec Małgorzata, Zarzycka Jadwiga

 

Kategoria II - Klasy 1 - 3

I miejsce - Cekała Ewelina - klasa III, Sz. P. w Łomży, op.  Kossakowska Joanna

II miejsce - Antoniak Maciej - klasa III, Sz. P. w Łomży, op. Kossakowska Joanna

III miejsce - Gancarz Justyna - klasa I, Sz. P. w Kaczorowie, op. Chudyk Beata

Wyróżnienia:

1. Mazurkiewicz Kornelia - klasa III, Sz. P. w Kaczorowie, op. Olszowa Beata

2. Strojczyk Kacper - klasa III, Sz. P. w Łomży, op. Kossakowska Joanna

3. Łukasik Olaf - klasa III, Sz. P. w Łomży, op. Kossakowska Joanna

4. Smugarzewska Roksana - klasa III, Sz. P. w Łomży, op. Kossakowska Joanna

5. Warzyńska Natalia - klasa II, Sz. P. w Bolkowie, op. Warzyńska Katarzyna

 

Kategoria III - Klasy 4 -6

I miejsce - Stanke Patrycja - klasa IV, sekcja plastyczna Domu Kultury w Bolkowie, op. Flaczyński Wiesław

II miejsce - Romaniuk Nadia - klasa V, Sz. P. w Kaczorowie, op. Olszowa Beata

III miejsce - Cebula Dominika - klasa V, Sz. p. w Kaczorowie, op. Olszowa Beata

Wyróżnienia:

1. Góra Weronika - klasa IV, sekcja plastyczna Domu Kultury w Bolkowie, op. Flaczyński Wiesław

2. Pawelak Karolina - klaswa IV, Sy. P. w Kaczorowie, Olszowa Beata

3. Miąsek Wiktoria - klasa IV, świetlica wiejska w Starych Rochowicach, op. Grądzka Magdalena

 

Kategoria IV - Gimnazjum

I miejsce - Majka Justyna - klasa I, Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Wójtowicz Joanna

II miejsce - Wolska Roksana - klasa III, świetlica wiejska w Lipie, op. Jarosz Paulina

 


Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 25 marca (wtorek) 2014 r. o godz. 16: 00 - sala widowiskowa w  Bolkowie.

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 21/05/2019, 10:50 przez flaco
  W dniu 8 maja 2019 roku w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się uroczystość Święta Flagi, powiązana z Dniem Zwycięstwa. Tłumnie przybyli...
Wpisany 13/05/2019, 14:40 przez flaco
DNI BOLKOWA 8-9 CZERWCA 2019 OŚRODEK WYPOCZYNKU ŚWIĄTECZNEGO   08.06. 2019 – SOBOTA GODZ. 17:00  – ...
Wpisany 09/05/2019, 10:55 przez flaco
pszczola-w-zyciu-czlowieka    
Wpisany 07/05/2019, 12:26 przez flaco
  W dniu 17 kwietnia 2019 r. w Ośrodku Kultury w Bolkowie odbyło się uroczyste "Spotkanie Wielkanocne" przedszkolaków,...
Wpisany 06/05/2019, 14:36 przez flaco
kino-za-rogiem-10-05-19-05-2019   17.05. Piątek Godz. 18:00 - „SZCZĘŚLIWY LAZZARO” Dramat (Francja, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, 2018) od lat 12, czas: 2 godz....

Kalendarz wpisów

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2