Dżugała Szymon

 

Powołana przez Organizatora Komisja w dniu 28 lutego br. oceniła prace plastyczne nadesłane na w/w konkurs.

W kategorii I - nadesłano 52 prace, kategoria II - 74 prac, w kategorii III - 41 prac, kategoria IV - 4 prace.

 

 

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Dżugała Szymon, Oddział "0" - Sady Górne, op. Zielezińska Iwona

II miejsce - Mieszała Lena - 3 latka, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op.  Bardzyńska Beata

III miejsce - Wrzesińska Weronika - 4 latka, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Małek Iwona

Wyróżnienia:

1. Klein Jakub, Oddział "0" - Sady Górna, op. Zielezińska Iwona

2. Dołoszyńska Agatka - 3,5 lat, Punkt Przedszkolny "Nasze Przedszkole" w Bolkowie, ul. Sienkiewicza 3/ 1 op. Stępniak Sandra

3. Kasprzyk Wiktor - 5 lat, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Wybraniec Małgorzata, Zarzycka Jadwiga

 

Kategoria II - Klasy 1 - 3

I miejsce - Cekała Ewelina - klasa III, Sz. P. w Łomży, op.  Kossakowska Joanna

II miejsce - Antoniak Maciej - klasa III, Sz. P. w Łomży, op. Kossakowska Joanna

III miejsce - Gancarz Justyna - klasa I, Sz. P. w Kaczorowie, op. Chudyk Beata

Wyróżnienia:

1. Mazurkiewicz Kornelia - klasa III, Sz. P. w Kaczorowie, op. Olszowa Beata

2. Strojczyk Kacper - klasa III, Sz. P. w Łomży, op. Kossakowska Joanna

3. Łukasik Olaf - klasa III, Sz. P. w Łomży, op. Kossakowska Joanna

4. Smugarzewska Roksana - klasa III, Sz. P. w Łomży, op. Kossakowska Joanna

5. Warzyńska Natalia - klasa II, Sz. P. w Bolkowie, op. Warzyńska Katarzyna

 

Kategoria III - Klasy 4 -6

I miejsce - Stanke Patrycja - klasa IV, sekcja plastyczna Domu Kultury w Bolkowie, op. Flaczyński Wiesław

II miejsce - Romaniuk Nadia - klasa V, Sz. P. w Kaczorowie, op. Olszowa Beata

III miejsce - Cebula Dominika - klasa V, Sz. p. w Kaczorowie, op. Olszowa Beata

Wyróżnienia:

1. Góra Weronika - klasa IV, sekcja plastyczna Domu Kultury w Bolkowie, op. Flaczyński Wiesław

2. Pawelak Karolina - klaswa IV, Sy. P. w Kaczorowie, Olszowa Beata

3. Miąsek Wiktoria - klasa IV, świetlica wiejska w Starych Rochowicach, op. Grądzka Magdalena

 

Kategoria IV - Gimnazjum

I miejsce - Majka Justyna - klasa I, Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Wójtowicz Joanna

II miejsce - Wolska Roksana - klasa III, świetlica wiejska w Lipie, op. Jarosz Paulina

 


Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 25 marca (wtorek) 2014 r. o godz. 16: 00 - sala widowiskowa w  Bolkowie.

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie

Wpisany 13/08/2019, 17:24 przez flaco
bajeczne-kino-dla-najmlodszych   17. 08 Sobota Godz.16:00  „JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI”. Fabularny, Komediodramat, (Francja, Wielka Brytania, 2016) od...
Wpisany 05/08/2019, 12:53 przez flaco
kino-dla-dzieci-i-doroslych   07. 08. Środa Godz. 11:00  „MIŚKÓW 2-ÓCH W NOWYM JORKU”. Animowany, Film dla dzieci,  (2018) od lat...
Wpisany 02/08/2019, 10:49 przez flaco
polski-sierpien    
Wpisany 29/07/2019, 10:02 przez flaco
kino-za-rogiem-film-dla-dzieci   02. 08. Piątek- Godz. 18:00   „JAK DOGONIĆ SZCZĘŚCIE”. Fabularny, Komediodramat, (Kanada, Niemcy, Republika Południowej...
Wpisany 29/07/2019, 05:18 przez flaco
plener-rysunkowy-za-jeden-dwa-lub-trzy-usmiechy  

Kalendarz wpisów

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1