SZOPKA BOŻONARODZENIOWA (5 prac)

 

WYRÓŻNNIENIA

Klasy 1 - 3

Julia Antecka - SP Bolków

Ewans Chanteue - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie

Filip Pałasz - SP Bolków

 

Klasy IV - VI

Wiktoria Gierasimowicz - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie

Dominik Słaby - SP Bolków

 

KARTKA ŚWIĄTECZNA (61 prac)

 

1 miejsce - Vanessa Bieła - Dom Kultury Bolków

2 miejsce - Wojciech Wiąckowski - Przedszkole Samorządowe

3 miejsce - Klaudia Andrzejewska - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie

 

WYRÓŻNIENIA

Julia Leń - Nasze Przedszkole Bolków

Szymon Kałamarz - Nasze Przedszkole Bolków

Wojciech Adamczyk - Oddział Przedszkolny Bolków

Krystain Widmann - Oddział Przedszkolny Bolków

Jakub Dubicki - Oddział Przedszkolny Bolków

Agnieszka Morys - Oddział Przedszkolny Bolków

Lena Zieleniewicz - Dom Kultury Bolków

Julia Kasprzyk - Dom Kultury Bolków

 

Nagrody można odebrać w czasie trwania Kiermaszu Bożonarodzeniowego w dniu 15 grudnia o godz. 13:30

 

 

 

  „JESIENNE FANTAZJE PRZYRODY

W dniu 5 listopada 2018 r. w Domu Kultury w Bolkowie odbyła się komisyjna ocena nadeslanych prac na w/w konkurs plastyczny. Komisja obradowała w składzie: Pani Marlena Sobczyk, Marzena Spicera, Renata Szczypiór oraz Pan Paweł Kmiecik. Jury sędziowskie wyłoniło następujących zwyciężców konkursu:

 

Kategoria I (przedszkola)

1 miejsce - Milena Czochara (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Magdalena Kolano)

2 miejsce - Vanessa Bieła (Sekcja Plastyczna GMOKSiR w Bolkowie, op. Krystyna Korman-Mażol, Wiesław Flaczyński)

2 miejsce - Tymoteusz van Diessel (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Magdalena Kolano)

3 miejsce - Klaudia Andrzejewska (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. s. Dagmara Parcz)

3 miejsce - Hana Cinkl (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Richter)

Wyróżnienia:

Hanna Zarzycka (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Jadwiga Zarzycka)

Jan Kwolek (Nasze Przedszkole w Bolkowie, op. Joanna Pawlęga)

 

Kategoria II (klasy 1-3)

1 miejsce - Kaja Omilianowicz (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. s. Dagmara Parcz)

2 miejsce - Kamila Pawelak (S.P. w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

3 miejsce - Przemysław Morawski (S.P. w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

3 miejsce - Julia Kowalska (S.P. w Bolkowie, op.Iwona Kwiatkowska)

Wyrózniania:

Agata Krawczyk (Sekcja Plastyczna GMOKSiR w Bolkowie, op. Krystyna Korman-Mażol, Wiesław Flaczyński)

Karolina Sadowy (S.P. w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

 

Kategoria III (klasy 4-8)

1 miejsce - Paulina Kałużna (Sekcja Plastyczna GMOKSiR w Bolkowie, op. Krystyna Korman-Mażol, Wiesław Flaczyński)

2miejsce - Alicja Majerska (S.P. w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

3 miejsce - Joanna Denc (S.P. w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

Wyróżnienia:

Anna Gonera (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. s. Dagmara Parcz)

Wiktoria Magiera (S.P. w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

 

 

 

W słoneczny, popołudniowy październik część dzieci z sekcji plastycznej Domu Kultury w Bolkowie wraz z instruktorem udlali się do parku w zbieraniu kolorowych liści. Materiał ten posluzy im do aranżacji  prac plastycznych pt; "jesienne impresje".

 

Przedpołudniowy czwartek 15 lutego był ostatnim dniem warsztatów malarskich, w którym uczestniczyli uczniowie klasy I B, Pani Iwony Kwiatkowskiej. Tematem zajęć była "zima w mojej miejscowości". Wlaśnie ta data jest ostatnim dniem, w którym napływają prace na konkurs plastyczny o zimie.

 

Szopka Bożonarodzeniowa

Kategoria I

1 miejsce - Damian Wolski

2 miejsce - Julia Antecka

 

Kategoria II

1 miejsce - Wiktoria Makowska

 

Kartka Świąteczna

Kategoria I

1 miejsce - Julia Cincio

2 miejsce - Liliana Kupis

3 miejsce - Vanessa Bieła

 

Wyróżnienie: Emilia Szymaniak, Antoś Jarosz

 

Kategoria II

1 miejsce - Sandra Tęcza

2 miejsce - Julia Kowalska

3 miejsce - Agata Dołoszyńska

 

Wyróżnienia: Maja Wojnar, Kamil Szela, Lena Bańka

 

 

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 12/12/2018, 10:58 przez flaco
  SZOPKA BOŻONARODZENIOWA (5 prac)   WYRÓŻNNIENIA Klasy 1 - 3 Julia Antecka - SP Bolków Ewans Chanteue...
Wpisany 11/12/2018, 12:07 przez flaco
kino-za-rogiem-ziemowit-bolkow-13-29-grudnia   13.12.2018 Czwartek 18:30 - Ratujmy Mikołaja (Animowany, dla dzieci, od lat 7, czas: 75')   wstęp...
Wpisany 07/12/2018, 05:21 przez flaco
viii-rock-n-rollowe-mikolajki  
Wpisany 04/12/2018, 13:38 przez flaco
kino-za-rogiem-ziemowit-bolkow-05-09-grudnia          
Wpisany 30/11/2018, 13:24 przez flaco
mikolaj-na-wioskach              

Kalendarz wpisów

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6