WYNIKI KONKURSU:

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Karolina Świderska (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński/Krystyna Korman-Mażol)

II miejsce - Julia Kasprzyk (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński/Krystyna Korman-Mażol)

III miejsce - Hanna Zarzycka (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek/ Beata Bardzyńska)

Wyrożnienia:

Vanessa Bieła (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński/Krystyna Korman-Mażol)

Nikola Słaby (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński/Krystyna Korman-Mażol)

Estera Marcińczak (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek/ Beata Bardzyńska)

 

Kategoria II - Klasy I - III SP

I miejsce - Patrycja Delendowska (Świetlica Wiejska w Wierzchosławicach, op. Marlena Sobczyk)

II miejsce - Gabriela Kurzawa (Świetlica Wiejska w Wierzchosławicach, op. Marlena Sobczyk)

III miejsce - Agata Krawczyk (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński)

Wyróżnienia:

Julia Staniszewska (Świetlica Wiejska w Wierzchosławicach, op. Marlena Sobczyk)

 

Kategoria III - klasi IV - VI SP

I miejsce - Oliwia Jurek (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Konrad Wrona)

II miejsce - Julia Antoszczyszyn (Świetlica Wiejska w Wolbromku, op. Marlena Sobczyk/ Edyta Szumczyk)

III miejsce - Kornelia Hecman (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

Wyróżnienia:

Oliwia Kistowska (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Konrad Wrona)

Anna Gonera (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Konrad Wrona)

Karol Szewczyk (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

Andriana Reshetylo (Świetlica Wiejska w Kaczorowie, op. Adam Próchnicki)

Victoria Madej (SP w Kaczorowie, op. Stanislawa Kopka)

 

Kategoria IV - Klasy VII, VIII SP + Gimnazjum

I miejsce - Julia Siwiec (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

II miejsce - Patrycja Stankowiak (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

III miejsce - Julia Sobczak (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

Wyróżnienia:

Bartosz Duraj (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

 

 

Wręczenie nagród w dniu 9 czerwca (niedziela) o godz. 11:30 - Dom Kultury w Bolkowie

 

Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula uczestnika.pdf)Klauzula uczestnika.pdf[ ]236 kB
Pobierz plik (Metka Informacyjna.pdf)Metka Informacyjna.pdf[ ]112 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf[ ]305 kB