Pisanka - Kraszanka

 

Kat I - Przedszkola

I miejsce - Julia Kucofaj - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Julita Palińska)

II miejsce - Nikola Makowska - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

III miejsce - Lena Nowakowicz - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Jadwiga Zarzycka)

Wyróznienia:

Oliwia Woźniak - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Małgorzata Węsek)

Zofia Adamczyk - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie (op. Julita Palińska)

Kat II - Klasy I - III

I miejsce - Sandra Tęcza - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

II miejsce - Klaudia Antropik - Świetlica w Starych Rochowicach (op. Magdalena Grądzka)

III miejsce - Patryk Pszonka - SP w Bolkowie (op. Marlena Sobczyk)

Wyróżnienia:

Wiktoria Przygoda - Pracownia DK w Bolkowie (op. Krystyna Korman-Mażol, Wiesław Flaczyński)

Patrycja Delendowska - SP w Bolkowie (op. Aleksandra Wójciak)

Kat. III - Klasy IV - VI

I miejsce - Dominik Korba - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

II miejsce - Julia Grądzka - Świetlica w Starych Rochowicach (op. Magdalena Grądzka)

III miejsce - Anna Gonera - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

Wyróżniennia:

Oliwia Jurek - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie (op. s. Halina Dąbrowska)

Kordian Wybraniec - SP w Bolkowie (op. Dorota Menkarska)

Zuzanna Wąsik - SP w Bolkowie (op. Natalia Palczak, Diana Maziarz)

Kat. IV - Klasy VII i Gimnazjum - Wyróżnienie

Kacper Ogrodniczak - SP w Sadach Górnych (op. Natalia Michalska)

Wręczenie nagród w niedzielę -18 marca o godz. 13:30 (hol-parter)

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta Informacyjna 2018.pdf)Karta Informacyjna 2018.pdf[ ]84 kB
Pobierz plik (Regulamin 2018.pdf)Regulamin 2018.pdf[ ]242 kB

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 12/12/2018, 10:58 przez flaco
  SZOPKA BOŻONARODZENIOWA (5 prac)   WYRÓŻNNIENIA Klasy 1 - 3 Julia Antecka - SP Bolków Ewans Chanteue...
Wpisany 11/12/2018, 12:07 przez flaco
kino-za-rogiem-ziemowit-bolkow-13-29-grudnia   13.12.2018 Czwartek 18:30 - Ratujmy Mikołaja (Animowany, dla dzieci, od lat 7, czas: 75')   wstęp...
Wpisany 07/12/2018, 05:21 przez flaco
viii-rock-n-rollowe-mikolajki  
Wpisany 04/12/2018, 13:38 przez flaco
kino-za-rogiem-ziemowit-bolkow-05-09-grudnia          
Wpisany 30/11/2018, 13:24 przez flaco
mikolaj-na-wioskach              

Kalendarz wpisów

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6