Prace ocenialo Jury w skladzie: Krystyna Korman -Mażol, Anna Bonna, Emilia Habiak, Ryszard Bożek, Jacek Dorobek oraz Wiesław Flaczyński

 

Na konkurs napłynęło 11 prac, w którym wzięło udział siedmiu uczestników: Marta Gryszkiewicz - Kłaczyny (x2), Dawid Skowron - Klaczyna, Amelia Petko - Godzieszówek, Roksana Kopeć - Godzieszówek, Wojciech Wójtowicz - Szymanów (x2), Krzysztof Bienias - Kłaczyna, Karolina Majewska - Roztoka

 

I miejsce - Roksana Kopeć "moje wakacje nad jeziorem"

 

Pozostali uczestnicy otrzymują wyróżnienia....

 

Wręczenie nagród dla wszystkich uczestników konkursu nastąpi w dniu 15 listopada (piątek) br. o godz. 17:00 (sala widowiskowa) Domu Kultury w Bolkowie.

 

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf[ ]196 kB

 

 

WYNIKI KONKURSU:

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Karolina Świderska (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński/Krystyna Korman-Mażol)

II miejsce - Julia Kasprzyk (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński/Krystyna Korman-Mażol)

III miejsce - Hanna Zarzycka (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek/ Beata Bardzyńska)

Wyrożnienia:

Vanessa Bieła (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński/Krystyna Korman-Mażol)

Nikola Słaby (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński/Krystyna Korman-Mażol)

Estera Marcińczak (Przedszkole Samorządowe, op. Iwona Małek/ Beata Bardzyńska)

 

Kategoria II - Klasy I - III SP

I miejsce - Patrycja Delendowska (Świetlica Wiejska w Wierzchosławicach, op. Marlena Sobczyk)

II miejsce - Gabriela Kurzawa (Świetlica Wiejska w Wierzchosławicach, op. Marlena Sobczyk)

III miejsce - Agata Krawczyk (Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński)

Wyróżnienia:

Julia Staniszewska (Świetlica Wiejska w Wierzchosławicach, op. Marlena Sobczyk)

 

Kategoria III - klasi IV - VI SP

I miejsce - Oliwia Jurek (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Konrad Wrona)

II miejsce - Julia Antoszczyszyn (Świetlica Wiejska w Wolbromku, op. Marlena Sobczyk/ Edyta Szumczyk)

III miejsce - Kornelia Hecman (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

Wyróżnienia:

Oliwia Kistowska (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Konrad Wrona)

Anna Gonera (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. Konrad Wrona)

Karol Szewczyk (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

Andriana Reshetylo (Świetlica Wiejska w Kaczorowie, op. Adam Próchnicki)

Victoria Madej (SP w Kaczorowie, op. Stanislawa Kopka)

 

Kategoria IV - Klasy VII, VIII SP + Gimnazjum

I miejsce - Julia Siwiec (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

II miejsce - Patrycja Stankowiak (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

III miejsce - Julia Sobczak (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

Wyróżnienia:

Bartosz Duraj (SP w Sadach Górnych, op. Natalia Michalska)

 

 

Wręczenie nagród w dniu 9 czerwca (niedziela) o godz. 11:30 - Dom Kultury w Bolkowie

 

Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula uczestnika.pdf)Klauzula uczestnika.pdf[ ]236 kB
Pobierz plik (Metka Informacyjna.pdf)Metka Informacyjna.pdf[ ]112 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf[ ]305 kB

 

 

KATEGORIA I - PRZEDSZKOLA

I MIEJSCE - NIKOLA SŁABY (DK BOLKÓW)

II MIEJSCE - VANESSA BIEŁA (DK BOLKÓW)

III MIEJSCE - JULIA PAWLACZEK (PRZEDSZKOLE SAMORZADOWE BOLKÓW)

WYRÓŻNIENIA

ANTONI JAROSZ (DOM)

JULIA KASPRZYK (DK BOLKÓW)

 

KATEGORIA II - KLASY 1 - 4

I MIEJSCE - LENA DEJA (SP BOLKÓW0

II MIEJSCE - AGATA KRAWCZYK (DK BOLKÓW)

III MIEJSCE - WIKTORIA ZAWADZKA (SP BOLKÓW)

WYRÓŻNIENIA

FILIP MAZIARZ - (SP BOLKÓW)

JULIA ANTECKA - (DK BOLKÓW)

 

KATEGORIA III - KLASY 5 - 7

I MIEJSCE - JULIA GRĄDZKA (ŚWIETLICA STARE ROCHOWICE)

II MIEJSCE - ŁUCJA AJZENBAU (SP BOLKÓW)

WYRÓŻNIENIA

OLIWIA KISTOWSKA (ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA BOLKÓW)

 

KATEGORIA IV - KLASY 8 I GIMNAZJUM

WYRÓŻNIENIA

JAKUB SZYWAŁA (SP BOLKÓW)

SEBASTIAN PONITKA (SP BOLKÓW)

 

ODBIÓR NAGRÓD W DNIU 13 KWIETNIA (SOBOTA) O GODZ. 13:30 W CZASIE TRWANIA KIERMASZU WIELKANOCNEGO (HOL - PARTER)

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta Informacyjna 2019.pdf)Karta Informacyjna 2019.pdf[ ]83 kB
Pobierz plik (Klauzula uczestnika.pdf)Klauzula uczestnika.pdf[ ]236 kB
Pobierz plik (Regulamin 2019.pdf)Regulamin 2019.pdf[ ]163 kB

 

 

 

Kategoria I - Przedszkola

 

I miejsce - Agnieszka Szreter (Świetlica Socjoterapeutyczne w Bolkowie)

II miejsce - Lena Zieleniewicz (DK Bolków)

III miejsce - Julia Kasprzyk (DK Bolków)

 

Wyróżnienia: Milena Nazarko (DK Bolków), Nina Andreasik (Przedszkole Samorządowe Bolków)

 

Kategoria II - Klasy I-III

 

I miejsce - Wiktoria Klimaczyńska (Świetlica SP w Bolkowie)

II miejsce - Maja Hendrzak (SP w Sadach Górnych)

III miejsce - Amelia Kamińska (SP w Kaczorowie)

 

Wyróżnienia: Agatka Krawczyk (DK Bolków), Zuzanna Błaszczak (SP Kaczorów), Karolina Sadowy (SP Kaczorów)

 

Kategoria III - Klasy IV -  VI

 

I miejsce - Sabina Hotloś (SP Kaczorów)

II miejsce - Wiktoria Bandera (SP Kaczorów)

III miejsce - Paulina Kałużna (DK Bolków)

 

Wyróżnienia: Artur Skorupski (SP Kaczorów), Joanna Zieja (SP Kaczorów), Paulina Kubacka (DK Bolków)

 

Załączniki:
Pobierz plik (Karta informacyjna.pdf)Karta informacyjna.pdf[ ]171 kB
Pobierz plik (Regulamin 2018.pdf)Regulamin 2018.pdf[ ]356 kB

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie

Wpisany 11/12/2019, 14:31 przez flaco
kzr-ziemowt-bolkow-13-do-21-grudnia   13. 12. Piątek- Godz. 18:00  „DOTKNIJ NIEBA” Biograficzny, Dramat, Muzyczny (USA, 2018) od lat 12, czas: 1 godz. 45...
Wpisany 10/12/2019, 16:26 przez flaco
  Komisja w składzie: Grażyna Andrzejewska, Genowefa Poczta, Tadeusz Poczta oraz Jacek Dorobek przyznali następujące miejsca w...
Wpisany 04/12/2019, 12:45 przez flaco
  W poniedziałek 2 grudnia w Świetlicy w Wierzchosławicach odbyły się przedświąteczne warsztaty kulinarne pt. "Świąteczne...
Wpisany 04/12/2019, 12:36 przez flaco
  Dnia 28 listopada w świetlicy wiejskiej w Starych Rochowicach odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci. W tym dniu nie zabrakło...
Wpisany 04/12/2019, 12:11 przez flaco
mikolaj-na-swietlicach-wiejskich