WIELKANOCNE ZWYCZAJE NIE TYLKO Z JAJEM

skrzypce, obój/wiolonczela, akordeon // skrzypce, altówka ,instrument klawiszowy
Przed nami Święta Wielkiej Nocy, pełne zwyczajów i wspaniałych tradycji. Jak wyglądają przyigotowania świąteczne w innych krajach? Jakie tajemnicze rytuały, dekoracje i stroje pojawiają się w różnych stronach świata? Co kraj to obyczaj, podczas audycji poznamy ich jak najwięcej! Jak zawsze poprowadzi nas różnorodna muzyka.
Do uczestnictwa w koncercie zaproszono uczniów Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Bolkowie. Spotkanie z Filharmonią Jeleniogórską mialo miejsce w dniu 2 marca br. w Ośrodku Kultury w Bolkowie.