Przez wieki różne instrumenty, w tym gitary, zachwycały delikatną muzyką. Jednocześnie ich największą wadą był brak siły w wydawanych dźwiękach… Jak we współczesnym świecie wyczarować moc i dodać energii subtelnym brzmieniom strun? Kiedy elektryczne instrumenty wkroczyły na salony i jak zawojowały świat? Czy bez prądu da się jeszcze grać i czy rzeczywiście postęp może wykluczyć tradycyjne instrumenty? Sprawdzimy, podczas pełnej napięcia audycji!

W Ośrodku Kultury w Bolkowie odbył się Koncert Filharmonii Jeleniogórskiej pt. " Z MUZYKĄ POD PRĄD". W programie wystąpili: Gabriela Kowalewska - prowadzenie, Dorota Błaszczyk - pianino,  Dawid Jędrzejczyk - gitara elektryczna, Tomasz Kujawa - instrumenty perkusyjne.

Z muzycznymi pozdrowieniami !!!