- Konkurs Plastyczny dla Przedszkolaków "Kartka Świąteczna"

1 miejsce-Vanessa Bieła

2 miejsce-Wojciech Wiąckowski

3 miejsce-Klaudia Andrzejewska

Wyróżnienia: Julia Leń, Szymon Kałamarz, Wojciech Adamczyk, Krystian Widman, Jakub Dubicki, Agnieszka Morys, Lena Zieleniewicz, Julia Kasprzyk

- Konkurs Plastyczny dla Szkół "Szopka Bożonarodzeniowa"

Wyróżnienia: Julia Antecka, Evans Chantelle, Filip Pałasz, Wiktoria Gierasimowicz, Dominik Słaby

Konkurs na potrawę wigilijną "Kutia" dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszeń Miasta i Gminy Bolków.

1 miejsce-Stowarzyszenie Wspierające Osoby Niepełnosprawne "Integracja"

2 miejsce-Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych "Nieazpominajka"

3 miejsce-Koło Gospodyń Wiejskich w Lipie

Wyróżnienie: Koło Gospodyń Wiejskich w Jastrowcu

 

 

W Programie:

 

1.     Uczniowie kl. III D SP w Bolkowie

2.     Klub Twórców Poezji „ISKIERKA” z Bolkowa

3.     Zespół Ludowy: „BOLKOWIANIE” z Bolkowa

4.     Zespół Ludowy: „WOJCIESZOWIANKI” z Wojcieszowa

5.     Zespół Ludowy: „LIPOWIANIE” z Lipy

6.     Zespół Biesiadny ze Świdnika

W Konkurs Kulinarnym na: „Najsmaczniejszą – mięsną pieczeń świąteczną”

I miejsce - KGW w Kaczorowie

II miejsce - KGW w Wolbromku

III miejsce - KGW w Lipie

Wyróżnienia:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Niezapominajka”, Stowarzyszenie Wspierające Osoby Niepełnosprawne „Integracja”, KGW w Jastrowcu,  Przedszkole Samorządowe w Bolkowie


 

W konkursie na "Najsmaczniejszy piernik świąteczny"

1 miejsce - Stowarzyszenie Wspierające Osoby Niepełnosprawne "Integracja"

2 miejsce - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie

3 miejsce - KGW Kaczorów

Pozostali uczestnicy jak: Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych "Niezapominajka", KGW Lipa, KGW Mysłów, KGW Wolbromek otrzymali wyróżnienia. Dziękujemy również za występ uczniom klasy III d SP w Bolkowie, uczniom; Oldze Parcheta wraz z Krystianem Klimczakiem, "Iskierce", zespołom ludowym "Echo", "Bolkowianie", "Wojcieszowianki", "Lipowianie", zespołowi biesiadnemu ze Świdnika, scholi parafialnej "Uśmiech Niepokalanej" z Bolkowa, "Smerfetkom" z Wiadrowa oraz wszystkim wystawcom.

fot, Ola Kucab

 

 

 

W programie wystąpili:

- Zespół Ludowy "RYBNICZANKI" z Rybnicy

- Zespół Ludowy "WOJCIESZOWIANKI" z Wojcieszowa

- Zespół Ludowy "KOWARSKIE WRZOSY" z Kowar

- Zespół Ludowy "LIPOWIANIE" z Lipy

- Zespół Ludowy "BOLKOWIANIE" z Bolkowa

- Zespół Ludowy "ECHO" z Bolkowa

- Zespół Biesiadny ze Świdnika

- Klub Twórców Poezji "ISKIERKA" z Bolkowa

W konkursie kulinarnym na "najsmaczniejszą pieczeń świąteczną"

I miejsce - KGW Kaczorów

II miejsce - KGW Wolbromek

III miejsce - Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Niezapominajka"

Pozostali uczestnicy: Zespół Biesiadny ze Świdnika, Stowarzyszenie Wspierające Osoby Niepełnosprawne "Integracja", KGW Mysłów, KGW Lipa oraz Panie Iwona Małek i Edyta Czerwińska otrzymali wyróżnienia. Wszystkim Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

 

Lista zwycięzców w konkursie plastycznym "WIELKANOCNE JAJO"- czyli pisanka-kraszanka.

Kat. I

I miejsce - MAGDALENA OSIECKA - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. s. Halina Dąbrowska

II miejsce - MAJA ŻUROWSKA - Nasze Przedszkole w Bolkowie, op. Joanna Pawlęga

III miejsce - KORNEL GAJOS - Oddział Przedszkolny w Lipie, op. Danuta Zaworska

Wyróżnienia: JAN KWOLEK - Nasze Przedszkole, w Bolkowie, op. Joanna Pawlęga, ALAN KOSIŃSKI - Oddział Przedszkolny przy SP w Bolkowieop. op. Barbara Łukasińska

Kat. II

I miejsce - WIKTORIA MAKOWSKA - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. s. Halina Dąbrowska

II miejsce - WERONIKA WRZESIŃSKA - SP w Bolkowie, op. Justyna Barańska, Paulina Magierowska

III miejsce - ILARIA D,ONOFRIO - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. s. Halina Dąbrowska

Wyróżnienie: PAULINA KAŁUŻNA - Ośrodek Kultury w Bolkowie, op. Krystyna Korman-Mażol

Kat. III

I miejsce - KLAUDIA HAWRYLISZYN - SP w Bolkowie, op. Natalia Palczak, Diana Maziarz

II miejsce - OLIWIA CELIŃSKA - SP w Bolkowie, op. Natalia Palczak, Diana Maziarze

III miejsc - KAROLINA CIUPIAK - SP wSadach Górnych, op. Anna Palczak-Skwarek

Wyróżnienia: KLAUDIA MORMAN - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. s. Halina Dąbrowska, WIKTORIA GIERASIMOWICZ - Ośrodek Kultury w Bolkowie, op. Krystyna Korman-Mażol

Kat IV

Wyróżnienie: JAKUB ZAGRODZKI - Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. s. Halina Dąbrowska

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN KONKURSU KULINARNEGO NA.pdf)REGULAMIN KONKURSU KULINARNEGO NA.pdf[ ]99 kB

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 18/06/2019, 21:45 przez flaco
  Plan na wakacje 2019 (czerwiec, lipiec)   19.06. (śr.) –  „Przywitanie wakacji” na Placu zabaw w...
Wpisany 18/06/2019, 05:03 przez flaco
gminne-zawody-sportowo-pozarnicze    
Wpisany 11/06/2019, 15:06 przez flaco
kino-za-rogiem-ziemowit-bolkow-14-06-23-06-2019   21.06. Piątek Godz. 17:00 „WROTA BOHATERÓW” Fantasy, Przygodowy (Chiny, Francja, Kambodża, 2016) od lat 12,...
Wpisany 10/06/2019, 11:35 przez flaco
czaty-zamkowe-jacka-kaczmarskiego-zamek-bolkow  
Wpisany 05/06/2019, 20:07 przez flaco
bardzo-mloda-kultura