W dniu 5 marca br. w Ośrodku Kultury w Bolkowie odbyła się II Edycja Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "GIGANCI 2015"

Kategoria I - 4 latki

I miejsce - Alicja Strzesak (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Karolina Maziarz)

II miejsce - Lena Mieszała (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska)

III miejsce - Wiktoria Siwocha (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Karolina Maziarz)

Wyróżnienia:

Weronika Ozimek, Aleksander Strzesak (Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Bolkowie, op. Sandra Stępniak)

Maja Górska (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Karolina Maziarz)

Izabela Bryła (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska)

Kategoria II - 5 latki

I miejsce - Kalina Brymerska (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek)

II miejsce - Patrycja Delendowska (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Krawczyk)

III miejsce - Malwina Maziarz (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Krawczyk)

Wyróznienia:

Nikola Sobczyk (Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Bolkowie, op. Sandra Stępniak)

Bartosz Szywała, Dawid Bać (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek)

Anatola Adamczyk (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Krawczyk)

Kategoria III - 6 latki

I miejsce - Maja Kucab (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Małgorzata Węsek)

II miejsce - Oliwia Wasiuk (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska)

III miejsce - Sandra Sas (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska)

Wyróżnienie:

Weronika Wasiuk (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska)

Serdeczne dziękujemy komisji za ocenęj naszych milusińskich.