Dom Kultury

Bolków, dn. 23 czerwca 2014 r.

"Festiwal Młodych Talentów"

Komisja w składzie: Pani Anna Sobiecka, Pan Robert Werner oraz Pan Ryszard Bożek przyznali w poszczególnych kategoriach następujące miejsca:

Kategoria I - Klasy I - III

I MIEJSCE - WERONIKA BELNAK - SP w Bolkowie, kl. III - "MAM TĘ NOC", "WE WTOREK W SCHRONISKU"

II MIEJSCE - KLAUDIA POLACZY - SP w Lipie, kl. II - "WIĄZANKA PIOSENEK LUDOWYCH", "DAJ MI RĘKĘ TATO"

III MIEJSCE - MALWINA GARNCARCZYK - SP w Bolkowie, kl. II - "TUM TUM SONG", "MY SŁOWIANIE"

WYRÓŻNIENIE - ANETA KAZIMIERCZAK - SP w Bolkowie, kl. III - "ZAKAZANY OWOC", "KARUZELA"

WYRÓŻNIENIE - ZUZANNA BEDNARSKA - SP w Bolkowie, kl. III - "NIE UFAJ MI", "FLIRT"

Kategoria II - Klasy IV - VI

I MIEJSCE - ZUZANNA MADURSKA - SP w Bolkowie, kl. IV - "JESIEŃ W GÓRACH", "ALLELUJA"

II MIEJSCE - JANINA KORYBSKA - SPw Lipie, kl. IV - "PIERWSZA KALIFORNIA", "LIST DO MATKI

III MIEJSCE - ANNA KAMIENIK - SP w Lipie, kl. IV - "NAUCZĘ CIĘ ŻYĆ", "CHCĘ TU ZOSTAĆ"