Wyniki IV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "GIGANCI 2017"

 

KAT. I (3-4 latki)

Maria Guzowska - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Małgorzata Węsek

Monika Pachelska - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska

Nikola Słaby - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska

Lena Zieleniewicz - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Jadwiga Zarzycka, Iwona Małek

Urszula Klein - "Nasze Przedszkole" w Bolkowie, op. Joanna Pawlęga

 

I MIEJSCE - URSZULA KLEIN

II MIEJSCE - LENA ZIELENIEWICZ

III MIEJSCE - MONIKA PACHELSKA

KAT. II (5-6 latki)

Brajan Modliński -  Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Jadwiga Zarzycka, Iwona Małek

Martyna Wyrwa -  Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Jadwiga Zarzycka, Iwona Małek

Maja Radziun - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska

Nikola Jakimowicz - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Anna Richter, Karolina Maziarz

Klaudia Łukasińska - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Anna Richter, Karolina Maziarz

Weronika Ozimek - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Anna Richter, Karolina Maziarz

Gabriela Drzyzga - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Anna Richter, Karolina Maziarz

 

I MIEJSCE - WERONIKA OZIMEK

II MIEJSCE - NIKOLA JAKIMOWICZ

III MIEJSCE - MAJA RADZIUN

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w IV festiwalu Piosenki Przedszkolnej "GIGANCI 2017"

 

 

Solistka dziecięca

Grand Prix - Agnieszka Letniowska - parafia WNMP w Bielawie

Solista dziecięcy:

I m - Ksenia Duszeńko - parafia pw. Świętj Trójcy Paszowice

II - Maja Cędrowicz - parafia pw.WNMP Bielawa

III - Kamil Jędruch - parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej w Bolkowie

Solista młodzieżowy:

I - Weronika Laskowska - jw. Bolków

II - Jessica Furman - LO sióstr niepokalanek Wałbrzych

III - Katarzyna Kargul - Bielawa

Schola dziecięca:

I - "Załoga Boga"parafia św. Mikołaja Nowa Ruda

II -  "Zrodzeni w Panu"parafia świętej Rodziny Wałbrzych

III - Schola "Dzieci świętego Mikołaja" parafia św.Mikołaja w Świebodzicach

Schola młodzieżowa:

I - "Uśmiech Niepokalanej" parafia w Bolkowie

II - "Ave" Bielawa

III -  Chór XVII LO we Wrocławiu.

 

 

XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Bolków 2016

 

Schola Dziecięca:

I miejsce – „Zespół z Duszą” parafia Opatrzności Bożej Wrocław

II miejsce – „Załoga Boga” parafia Św. Mikołaja Nowa Ruda

III miejsce – „Dzieci Św. Mikołaja” parafia Św. Mikołaja Świebodzice

Wyróżnienie – „Gwiazdki” parafia ZNMP Witków

 

Schola Młodzieżowa :

I miejsce – „PIU MOSSO” Wrocław

II miejsce – „AVE” – Parafia WNMP Bielawa

III miejsce – „Uśmiech Niepokalanej” parafia Bolków

Wyróżnienie – Zespół Wokalny Sióstr Niepokalanek Wałbrzych

 

Solista dziecięcy:

I miejsce – Patrycja Bielak parafia ZNMP Witków

II miejsce – Michał Kupiec parafia WNMP Bielawa

III miejsce – Marta Świątek parafia Boguszów Gorce

Wyróżnienie – Kamil Jędruch parafia Świętej Jadwigi Bolków

 

Solista młodzieżowy:

I miejsce – Katarzyna Kasprzak parafia NMP Karpacz

II miejsce – Ewa Kobielska parafia Matki Bożej Miłosierdzia Cieplice

III miejsce – Natalia Skwarek parafia Bielawa

Wyróżnienie – Weronika i Sara Bolków

 

 

 

 

 

Pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w dniach 10 i 11 listopada br. w Operze Wrocławskiej zorganizowany został VIII Festiwal Tradycji Dolnego Śląska, w którym uczestniczyły 33 zespoły ludowe z Dolnego Śląska. Naszą Gminę  reprezentowały zespół ludowy "Echo" oraz "Bolkowianie".

https://youtu.be/hFRKMND3aiQ

https://youtu.be/VrIfFbYhK5A

 

 

 

W dniu 9 października 2015 r. w Ośrodku Kultury w Bolkowie odbył się II festiwal Młodych Talentów. Komisja w składzie: Joloanta Pawlik, Rafał Bonna oraz Ryszard Bożek przyznali w poszczególnych kategoriach następujące miejsca;

Kategoria I

I miejsce - WIKTORIA KRETOWICZ (klasa III c - Świetlica w Świnach, op. Marlena Sobczyk)

II miejsce - JAGODA SZEMBERSKA (klasa III c - Świetlica w Świnach, op. Marlena Sobczyk)

Kategoria II

I miejsce - OLGA PARCHETA (klasa VI a - Szkoła Podstawowa w Bolkowie)

II miejsce - PATRYCJA STANKE (klasa VI b - Dom kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński)

III miejsce - NATALIA CHODKOWSKA (klasa IV c - Świetlica w Świnach, op. Marlena Sobczyk)

Wyróżnienia

OLIWIA ZDEBIAK - (klasa IV c - Świetlica w Świnach, op. Marlena Sobczyk)

ANETA KAZIMIERCZAK - (klasa V c - Świetlica w Świnach, op. Marlena Sobczyk)

kategoria III

I miejsce - ANNA NEUMAN (klasa I c - Gimnazjum, Świetlica w Świnach, op. Marlena Sobczyk)

 

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

BIP

Nowości na stronie

Wpisany 14/12/2017, 15:00 przez flaco
  W dniu 13 grudnia br. w Domu Kultury w Bolkowie zakończył się cykl sześciu spotkań warsztatów muzycznych poświęconych historii...
Wpisany 11/12/2017, 14:18 przez flaco
pieczenie-ciasteczek    
Wpisany 07/12/2017, 10:25 przez flaco
  Szopka Bożonarodzeniowa Kategoria I 1 miejsce - Damian Wolski 2 miejsce - Julia Antecka   Kategoria II 1...
Wpisany 03/12/2017, 11:11 przez flaco
zajecia-plastyczne    
Wpisany 01/12/2017, 12:19 przez flaco
  Magiczne Święta Bożego Narodzenia nieodzownie kojarzą się z piernikami, które od setek lat obecne są na naszych stołach. Specjalnie...

Kalendarz wpisów