15 maja br. w Domu Kultury w Bolkowie odbył się kolejny VI Festriwal Piopsenki Przedszkolnej "GIGANCI 2019" Maluszki startowały w dwóch kategoriach wiekowych: 3 i 4 latki oraz 5 i 6 latki. W kat. I najlepszą śpiewaczką została Oliwia Smaza. Pozostałe uczestrniczki to: Lena Pierun, Hana Cinkl oraz Maja Żurowska. W kat. II I miejsce zajęła Milena Czochara. Pozostałym uczestnikom wręczono podziękowania; Nikola Słaby, Nina Sadowska, Jan Kwolek oraz Szymon Kałamarz. Organizator dziękuje również komisji: Pani Marlenie Sobczyk, Panu Henrykowi Bliskowskiemu oraz Rafałowi Bonna. Stronę akustyczną przygotowali: Dariusz Apanowicz oraz Krystian KrisS Rawski.

Załączniki:
Pobierz plik (Karta  udziałlu.pdf)Karta udziałlu.pdf[ ]171 kB
Pobierz plik (KARTA UCZESTNIKA (rodo).pdf)KARTA UCZESTNIKA (rodo).pdf[ ]238 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf[ ]195 kB

W dniu 4 kwietnia br. w Ośrodku Kultury w Bolkowie odbył się V Festiwal Piosenki Przedszkolnej "GIGANCI 2018".

Kategoria "Młodsi" (3 - 4 latki)

I miejsce - MILENA CZOCHARA - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Magdalena Kolano)

II miejsce - HANNA CINKL - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Richter)

III miejsce - LENA PIERUN - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Richter)

Wyróżnienia:

LENA SIEMBORSKA - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Magdalena Kolano)

AGNIESZKA MORYS - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Anna Richter)

Kategoria "Starsi" (5 - 6 latki)

I miejsce - KAROLINA FICNER - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Wiesława Drzyzga)

II miejsce - GABRYSIA DRZYZGA - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska)

III miejsce - MAJA KRAWCZUK - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska)

Wyróżnienia:

ANNA KOSTERA, LENA NOWAKOWICZ - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Jadwiga Zarzycka)

ZOFIA ADAMCZYK - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Julita Palińska)

MAJA SYNOWIECKA - (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Małgorzata Węsek)

EMILIA MUSZYŃSKA, MONIKA PACHELSKA - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Wiesława Drzyzga)

AGNIESZKA SZRETER - (Oddział Przedszkolny w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska)

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończony a jego celem było pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". GMOKSiR z licytacji uzyskał 4953,58 PLN. Dziękujemy !!!

Wyniki IV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "GIGANCI 2017"

KAT. I (3-4 latki)

Maria Guzowska - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Małgorzata Węsek

Monika Pachelska - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska