Gminno - Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie

ul. Szpitalna 16 59-420 Bolków

telefon: 75 74 13 431

W sobotę 23 marca o godz. 16:00 sala widowiskowa Gminno - Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie zamieni się w salę koncertową orkiestry Klassik Modern. Skrzypce, pianino, altówka, wiolonczela, flet poprzeczny, flet piccolo to instrumenty, które za sprawą orkiestry  Klassik Moderrn wprowadzą nas w  magiczny świat muzyki z bajek Walt’a Disney’a. Poprowadzą po bajkowej krainie Walt’a Disney’a. Usłyszymy m.in. utwory z bajek: Piękna i Bestia, Kubuś Puchatek, Alladyn, Król Lew, Myszka Miki, Mała Syrenka, Kraina Lodu czy Angry Birds.

Zapraszamy dzieci, młodzież, mamę, tatę, wujka, ciocię, babcię, dziadka. Bajki lubimy wszyscy, przy bajkach wspaniale się bawimy.

WSTĘP WOLNY

Migawki