06.12. Piątek- Godz. 18:00  „PODATEK OD MIŁOŚCI” Komedia Romantyczna, Fabularny (Polska, 2018) od lat 12,

czas: 1 godz. 36 min.   Wstęp 5 zł.

 

Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

 

07.12. Sobota- Godz. 16:00  „KRÓLOWA ŚNIEGU. PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA” Animowany Familijny, Dla dzieci (Rosja, 2018) od lat 7, czas: 1 godz. 23 min.   Wstęp 8 zł.

 

W świecie rządzonym przez czary Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten komplikuje jej życie, Gerda nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego co magiczne zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – zimna i tajemnicza Królowa Śniegu.

 

07.12. Sobota- Godz. 18:00  „ZŁE MAMUŚKI” Fabularny, Komedia (USA, 2016) od lat 18,

czas:1 godz. 36 min.  Wstęp 8 zł.

 

Młoda i piękna matka cudownych dzieci, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonej przyjaciółki, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie, odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama. Film scenarzystów "Kac Vegas" to frywolna, bardzo niepoprawna komedia o trzech zbuntowanych kobietach, które rzucają wyzwanie światu.

 

 

15. 11. Piątek- Godz. 18:00  „NIEZATAPIALNI” Fabularny, Komedia (Francja 2018) od lat 16, czas: 2 godz. 1 min. Wstęp 5 zł.

Podtatusiali, łysiejący, z brzuszkami… Grupa mężczyzn po czterdziestce, u progu kryzysu wieku średniego, tworzy pierwszą w historii męską drużynę pływaków synchronicznych. Pomimo sceptycyzmu i szyderstw otoczenia, z zapałem trenują pod okiem Delphine - byłej gwiazdy wodnego baletu. Razem rozpoczynają niezwykłą przygodę, która pomoże im uporać się z własnymi problemami, podbuduje ich poczucie własnej wartości, a także pozwoli lepiej zrozumieć siebie i innych.

 

16. 11. Sobota- Godz. 16:00  „ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI” Animowany, dla dzieci (Chiny, Francja, Gwatelupa, 2018) od lat 7, czas: 1 godz. 28 min.   Wstęp 8 zł.

Kiedy mała biedronka zostaje przypadkiem uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

 

16. 11. Sobota- Godz. 18:00  „W Imię” Dramat, Psychologiczny (Polska, 2013) od lat 16, czas: 1 godz. 37 min.  Wstęp 5 zł.

Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) zostaje przeniesiony do nowej parafii i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Energiczny, charyzmatyczny, otwarty - w dzień; w nocy w dojmującej samotności zmaga się z własnymi demonami: alkoholizmem i homoseksualizmem, do którego nie chce się sam przed sobą przyznać. Pewnego dnia zauważa obecność wioskowego odmieńca, który stopniowo zaczyna zajmować coraz więcej miejsca w jego myślach.

 

22. 11. Piątek- Godz. 18:00  „KARBALA” Dramat, Wojenny (Bułgaria, Polska, 2015) od lat 16, czas: 1 godz. 50 min.  Wstęp 8 zł.