Tak oto dzieci widzą - "TAJEMNICZY OGRÓD"

 

 

"ANIMACJE PLENEROWE" PRZY MUZYCE, Z CHUSTĄ,BALONIKAMI, BAŃKAMI MYDLANYMI.

 

 

 

 

Gminno-Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie

oraz Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Bolkowie

 

Wyniki konkursu plastycznego

 

„Pszczoła w życiu człowieka”

Kategoria I - Przedszkola

I miejsce - Kamila Pawelak, Oddział Przedszkolny w Kaczorowie, op. Marta Tarka

II miejsce - Lena Zieleniewicz, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek, Jadwiga Zarzycka

III miejsce - Julia Antecka, Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska

 

Wyróżnienie:

Izabela Bryła -  Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska

Kategoria II - klasy I-III

I miejsce - Paweł Kołpak, SP Bolków, op. Stanisława Klich

II miejsce - Wiktoria Makowska, Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. S. Celestyna Dąbrowska

III miejsce - Weronika Kaczmarek-Wasiuk, Sekcja DK Bolków, op. Wiesław Flaczyński

 

Wyróżnienia:

Weronika Rączka, Świetlica Stare Rochowice, op. Anna Andrzejewska-Bonna

Patrycja Senyk, SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

Kategoria III - klasy IV-VI

I miejsce - Wiktoria Kistowska, Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie, op. S. Celestyna Dąbrowska

I miejsce - Lena Wasilewska, SP w Bolkowie, op. Dorota Menkarska

II miejsce - Kamil Rembisz, SP w Bolkowie, op. Dorota Menkarska

III miejsce - Nikola Drytko, SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

 

Wyróżnienie:

Natalia Szaszarowska, SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

Igor Jankowski, SP w Bolkowie, op. Dorota Menkarska

Kategoria IV - Gimnazjum

I miejsce - Angelika Lisowska, Kl. III, op. Anna Palczak-Skwarek

II miejsce - Weronika Plewka, Kl. III, op. Anna Palczak-Skwarek

III miejsce - Wioletta Laskowska, Kl. III, op. Anna Palczak-Skwarek

 

Wystawa prac oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 12 czerwca  2016 r. w Domu Kultury w Bolkowie o godz. 11:30 (- w przerwie między  wykładami dla pszczelarzy).

 

 

Jury w składzie: Marlena Sobczyk, Krzysztof Rajewski oraz Ryszard Bożek jednomyślnie przyznali w poszczególnych kategoriach następujące  miejsca;

 

Kategoria I - 3 latki

I miejsce - Monika Pachelska "Maszeruje Wiosna", Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska

kategoria II - 4 latki

I miejsce - Gabriela Drzyzga "Zajączek", Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Barbara Łukasińska

Kategoria III - 5 latki

I miejsce - Lena Mieszała "Dżungla", Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska

 

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia: Emilia Muszyńska, Maja Radziun, Urszulka Klein, Karolina Ficner, Nadia Giemza, Nikola Koszela, Wanessa Kałużna, Lena Deja, Julia Staniszewska, Aleksandra Bilska, Hanna Jaworska, Weronika Ozimek.

Organizator pragnie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom.

 

 

PISANKA - KRASZANKA czyli WIELKANOCNE JAJO 2016

Ogółem na konkurs napłynęło 106 prac w czterech kategoriach wiekowych

Komisja w składzie: Krystyna Korman-Mażol, Marlena Sobczyk i Wiesław Flaczyński przyznali następujące miejsca:

 

Kategoria I

I miejsceAleksander Karbowiak,lat 5 (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska)

II miejsceDawid Makowski „0”, (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie)

III miejsce Julia Antecka, lat 5, (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska)

 

Wyróżnienia:

- Wanessa Kałużna, lat5, (Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, op. Anna Richter)

- Izabela Bryła, lat 5, (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska)

- Julian Karbowiak, lat 4 (Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Julita Palińska)

 

Kategoria II

I miejsceOliwia Jurek, kl. III, (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie)

II miejsceBarbara Sobiesińska, kl. III, (Szkoła Podstawowa w Lipie)

III miejsceZuzanna Błaszczak, kl. II, (Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Beata Chudyk)

 

Wyróżnienia:

- Nadia Koper, kl. II, (Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, op. Aleksandra Muszalska)

- Magdalena Michalska, kl. I, (Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, op. Ewa Cal-Przydział)

- Sebastian Sienkiewicz, kl. II, (Świetlica Szkoły Podstawowej w Bolkowie)

 

Kategoria III

I miejsce Hubert Jankowski, kl. VI, (Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, op. Anna Palczak-Skwarek)

II miejsce Zuzanna Bednarska, kl. V, (Szkoła Podstawowa w Bolkowie)

III miejsceMateusz Kuliński, kl. IV, (Świetlica Szkoły Podstawowej w Bolkowie)

 

Wyróżnienia:

- Alicja Łopat, kl. IV, (Świetlica Szkoły Podstawowej w Bolkowie)

- Viktoria Gierasimowicz, kl. IV, (Szkoła Podstawowa w Bolkowie)

- Natalia Szaszarowska, kl. VI, (Szkoła Podstawowa w Kaczorowie, op. Beata Olszowa)

 

Kategoria IV

I miejscePatryk Dec, kl. III, (Gimnazjum w Bolkowie, op. Anna Palczak-Skwarek)

II miejsceKinga Bednarek, kl. III, (Gimnazjum w Bolkowie, op. Anna Palczak-Skwarek)

III miejsceAmelia Wawrzyniec, kl. III, (Świetlica w Gimnazjum w Bolkowie)

 

Wyróżnienia:

- Magdalena Krynda, kl. III, (Gimnazjum w Bolkowie, op. Anna Palczak-Skwarek)

- Adrian Jurek, kl. II, (Świetlica Socjoterapeutyczna w Bolkowie)

- Magdalena Czubek, kl. III, (Gimnazjum w Bolkowie, op. Anna Palczak-Skwarek)

 

Rozdanie nagród nastąpi w czasie trwania Kiermaszu Wielkanocnego o godz. 13:30, hol - parter

 

 

Wyszukiwarka

Przydatne łącza

BIP

www.bolkow.pl

Dolnośląska Kultura i Sztuka

Kultura dostępna

Towarzystwo Miłośników Bolkowa

Gimnazjum w Bolkowie

Zamek Bolków

Biblioteka Publiczna

Castle Party

 

 

 

Nowości na stronie


Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111

Warning: Creating default object from empty value in /www/modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1111
Wpisany 20/10/2021, 13:51 przez Joel
weekend
Wpisany 12/10/2021, 15:55 przez flaco
decoupage-zajecia Czy wiesz jak zrobić decoupage ? Odpowiedzią na to pytanie były zajęcia kreatywne DIY. Wykonaliśmy wieszaki zdobione techniką decoupage i...
Wpisany 12/10/2021, 15:52 przez flaco
niebanalny-dzien-dziewczyn Czy wiecie jakie jest dzisiaj święto? To niebanalny Dzień Dziewczyn - 11.10.2021 r. Podczas dzisiejszych zajęć kreatywnych wykonaliśmy dekoder...
Wpisany 12/10/2021, 15:48 przez Joel
herb-bolkowa-i-przedwojenne-dzialania-kulturalne
Wpisany 08/10/2021, 08:25 przez Joel
ix-marsz-na-orientacje-z-zamkiem-w-tle     IX MARSZ NA ORIENTACJĘ "Z ZAMKIEM W TLE" STARE ROCHOWICE  16.10.2021 R. Poniżej regulamin...