Nawigacja

 
 strona główna
 archiwum
 statystyki
 

 Kalendarz

Sierpień 2019
PoWtŚrCzPiSoNie
    1  2  3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28  29  30  31

 Szybka wyszukiwarka

 
 

 Login Box





Zarejestruj się
 

 Subskrypcja

 

 Przyjaciele

 
 CutePHP Scripts
 Google News
 Mozilla.org






„PIĘKNO MOJEGO KRAJOBRAZU” - Konkurs Plastyczny


Wyniki konkursu plastycznego
„PIĘKNO MOJEGO KRAJOBRAZU”


Powołana przez organizatora komisja w składzie:
Genowefa Poczta, Grażyna Andrzejewska, Krystyna Korman-Mażol oraz Artur Żmijan w dniu 25 października br. ocenili prace w czterech kategoriach wiekowych.


pie21.jpg


Kategoria I - do lat 7

Kinga Czerwińska, Kalina Brymerska, Julia Antecka, Rafał Biegus, Martyna Drabińska, Janek Przemysław, Madej Viktoria, Martyna Trzeciakiewicz, Jowita Zabłocka, Zuzanna Błaszczak, Szymon Dżugała, Jakub Klein, Ignacy Cojacaru, Mateusz Sznajder, Kinga Mazur, Agata Krawczyk.

I miejsce - Kinga Czerwińska - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Iwona Małek
II miejsce - Agatka Krawczyk- Dom Kultury w Bolkowie, op. Wiesław Flaczyński
III miejsce - Julia Antecka - Przedszkole Samorządowe w Bolkowie, op. Beata Bardzyńska

pie1.jpgpie22.jpgpie33.jpg


Wyróżnienia:

Martyna Drabińska, Ignacy Cojacaru, Martyna Trzeciakiewicz, Jowita Zabłocka

pie44.jpgpie55.jpgpie66.jpg
pie77.jpg


Kategoria II - Kl. 1 - 3

Kacper Widziewicz, Kewin Kotyna, Oliwia Jurek, Kamil Rembisz, Joanna Denc, Andrzej Zwoliński, Agata Śliwka, Aleksandra Brejniak, Kinga Delkowska, Błażej Cebula, Olivier Błaszczyk, Patrycja Senyk, Dominika Szafraniec, Szymon Purzycki, Dawid Jaworski, Jakub Gorzkowski, Joanna Iwuć, Roksana Banach, Wiktoria Bandera, Michał Brejniak, Wiktoria Fijołek, Daria Niemysła, Aleksandra Janek, Joanna Zieja, Arkadiusz Gonera, Arkadiusz Mastej, Julia Dyderska, Julia Sobczak, Julia Siwiec, Igor Gontarz, Weronika Kwestarz

I miejsce - Julia Sobczak - SP w Sadach Górnych, op. Emilia Cal-Przydzial
II miejsce - Kamil Rembisz - SP nw Bolkowie, op. Dorota Janowicz
III miejsce - Joanna Zieja - SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

pie88.jpgpie99.jpgpie101.jpg


Wyróżnienia:

Julia Siwiec, Julia Dyderska, Olivier Błaszczyk

pie11.jpgpie12.jpgpie13.jpg


Kategoria III - Kl. 4 - 6

Marcelina Czerniakowska, Hubert Komarnicki, Dawid Purzycki, Natalia Szaszarowska, Klaudia Siemaszko, Małgorzata Hrymak, Natalia Jaszczyk, Patrycja Mazur, Stanisław Krosnowski, Wiktoria Szczypek, Aleksandra Bogucka, Weronika Góra, Patrycja Stanke

I miejsce - Klaudia Siemaszko - SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa
II miejsce - Małgorzata Hrymak - SP w Sadach Górnych, op. Bogumiła Ogrodniczak
III miejsce - Natalia Szaszarowska - SP w Kaczorowie, op. Beata Olszowa

pie14.jpgpie15.jpgpie16.jpg


Wyróżnienia:

Hubert Komarnicki, Dawid Purzycki, Weronika Góra

pie17.jpgpie18.jpgpie19.jpg


Kategoria - IV Gimnazjum

Szymon Janiak, Tomasz Janiak, Elżbieta Krosnowska

Wyróżnienie:

Elżbieta Krosnowska

pie20.jpg


Informujemy, że wręczenie nagród nastąpi w dniu 8 listopada 2013 r. (piątek) o godz. 16 00 w Ośrodku Kultury w Bolkowie.

Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom dziękujemy za udział w konkursie.

Dodane 25.10.2013 przez

ODDAJĄC KREW RATUJESZ ŻYCIE !!!

Do Zespołu Szkół Agrobiznesu w Bolkowie przyjedzie z Wrocławia specjalnie wykwalifikowany personel wraz z niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia
ZBIÓRKI KRWI.
Krwiodawcą może być każda pełnoletnia, zdrowa osoba do 65 roku życia, ważąca powyżej 50 kg. Oddając krew, należy mieć ze sobą dowód tożsamości i być po lekkim beztłuszczowym posiłku.
Od dawcy pobiera się jedną jednostkę krwi – 450 ml lub jej składniki: osocze i płytki krwi.

Żeby nasza akcja mogła się odbyć musimy wcześniej zebrać chętne i zdecydowane osoby, które mogłyby być potencjalnymi dawcami.

Termin zbierania krwi - 9 grudnia (poniedziałek) 2013 r. Rejestracja od godz. 10: 00 w Zespole Szkół Agrobiznesu w Bolkowie.

W czasie oddawania krwi dawca otrzymuje:


- posiłek regeneracyjny
- dzień wolny od pracy lub nauki
- zyskuje zaświadczenie upoważniające do odliczania oddanej krwi od podatku
- a honorowy dawca krwi korzysta z bez kolejkowych świadczeń zdrowotnych


Formularze zgłoszenia znajdują się w:

- Gminno-Miejski Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie, ul. Szpitalna 16
- Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Bolków, ul. Rynek 36
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bolkowie, ul Wysokogórska 6
- Zespół Szkół Agrobiznesu im. Wincentego Witosa w Bolkowie


Serdecznie zapraszamy do grupy ludzi ratujących życie...

Dodane 23.10.2013 przez

CYKL CZASÓWEK KARKONOSKICH


W ramach Cyklu Czasówek Karkonoskich:


I - Czasówka Sudecka - Podgórzyn - Przesieka (27. 04. 2013)
II - Czasówka Szybowcowa - Jeżów Sudecki (08. 06. 2013)
III - Czasówka Kaczawska - Górska (21. 09. 2013)

jako IV odbyła się Czasówka Gorzanowicka (05. 10. 2013), jazda indywidualna na czas na trasie Pogwizdów - Gorzanowice.

Współorganizatorem Czasówki Gorzanowickiej był GMOKSiR Bolków. Zakończenie cyklu Czasówek Karkonoskich odbyło się w bolkowskim Rynku. Puchary dla zwyciężczyń klasyfikacji ogólnej w kategoriach młodziczka, juniorka młodsza, juniorka wręczyli włodarze miasta i gminy Bolków.


gor1.jpggor2.jpggor3.jpg
gor5.jpggor4.jpggor7.jpg


czytaj więcej
Dodane 21.10.2013 przez

XXII Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Bolków


W dniu 6 października br. odbyło się XXII Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Bolkowa - Jarosława Wrońskiego. Do zawodów przystąpiło ponad 130 zawodników w kategoriach:


1. Młodzicy (2000-1999) 1100 m. x 9 okrążeń – 9,9 km

I Miejsce - Patryk Gieracki
II Miejsce - Michał Mroczkowski
III Miejsce - Wojciech Karpierz

2. Junior mł. (1998-1997) 1100 m. x 15 - - // - - 16,5 km


I Miejsce - Mikołaj Sójka
II Miejsce - Dawid Czubak
III Miejsce - Łukasz Zawadzki

3. Junior (1996-1995) 1100 m. x 18 - - // - - 19,8 km

I Miejsce - Paweł Przewięda (Puchar Burmistrza)
II Miejsce - Dominik Wiewiór
III Miejsce - Patryk Wiewiór

4. Masters M30 (1983-1974) 1100 m x 15 - - // - - 16,5 km


I Miejsce - Paweł Jamro
II Miejsce - Damian Kozik
III Miejsce - Rafał Głowicki

5. Masters M40 (1973-1964) 1100 m x 12 - - // - - 13,2 km


I Miejsce - Krzysztof Fartuszyński
II Miejsce Mariusz Piasecki
III Miejsce - Paweł Kimbort

6. Masters M50 (1963-1954) 1100 m x 9 - - // - - 9,9 km


I Miejsce - Bogusław Kramarczyk
II Miejsce - Artur Barański
III Miejsce - Zygmunt Krawczyk

7. Masters M60 (1953) 1100 m x 6 - - // - - 6,6 km


I Miejsce - Henryk Kruczek
II Miejsce - Grzegorz Fajkowski
III Miejsce Edward Chrzanowski

7. Masters M70 (starsi) 1100 m x 6 - - // - - 6,6 km


I Miejsce - Radosław Myszkowski
II Miejsce - Dadeusz Chudobski

Seniorki:


I Miejsce - Natalia Mielnik
I Miejsce - Paulina Guz

Juniorki:


I Miejsce - Karolina Cierluk
II Miejsce - Karolina Wolska
III Miejsce - Karolina Piotrowska

Juniorki Młodsze:


I Miejsce - Weronika Laszkiewicz
II Miejsce - Sandra Traczyk
III Miejsce - Patrycja Piotrowska

Mlodziczki:


I Miejsce - Karolina Przybylak
II Miejsce - Paulina Pastuszek
III Miejsce - Nikola Pawlikowska

kobo1.jpgkobo2.jpgkobo3.jpg
kobo4.jpgkobo5.jpgkobo6.jpg
kobo7.jpgkobo8.jpgkobo9.jpg
kobo11.jpgkobo12.jpg
kobo13.jpgkobo14.jpgkobo15.jpg
kobo16.jpgkobo17.jpgkobo18.jpg
kobo19.jpgkobo20.jpgkobo21.jpg
kobo22.jpgkobo23.jpgkobo24.jpg
kobo25.jpgkobo26.jpgkobo27.jpg
kobo28.jpgkobo29.jpgkobo30.jpg
kobo31.jpgkobo32.jpgkobo33.jpg
kobo34.jpgkobo35.jpgkobo36.jpg
kobo37.jpgkobo39.jpgkobo40.jpg

Dodane 11.10.2013 przez

LIGA DOLNOSLĄSKA w Szachach

W dniu 20 października 2013 r. w Domu Kultury w Bolkowie
od godz. 11: 00 odbędzie się

MECZ SZACHOWY - IV Dolnośląskiej Ligi

Zagrają:

UKS "ZADRA" - Kamienna Góra i UKS "PIAST Bolków".

Dodane 11.10.2013 przez

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna >>

strona 2 z 6



Gminno - Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie